[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Костянтинівка  (Донецька область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6001 щоденно Слов'янськ – Фенольна 04:32 04:34 2018-01-012019-12-08
6018/6234 щоденно Костянтинівка – Лиман 05:13 2018-01-012019-12-08
6022/6002 щоденно Фенольна – Ізюм 06:04 06:06 2018-03-252019-12-08
6011/6021 щоденно Лиман – Фенольна 07:22 07:24 2018-01-012019-12-08
6005/6015 щоденно Язиково – Фенольна 08:12 09:10 2018-10-012019-12-08
6072 щоденно Фенольна – Слов'янськ 10:32 10:33 2019-03-312019-12-31
6012 щоденно Фенольна – Слов'янськ 13:02 13:03 2018-01-012019-12-08
6003 щоденно Ізюм – Фенольна 14:20 14:22 2018-01-012019-12-08
6237/6243 щоденно Лиман – Фенольна 16:22 16:24 2018-01-012019-12-08
6024/6004 щоденно Фенольна – Святогірськ 17:12 17:14 2018-01-012019-12-08
6009/6019 щоденно Лиман – Фенольна 17:52 17:54 2018-03-252019-12-08
6244/6238 щоденно Фенольна – Близнюки 18:43 18:44 2018-01-012019-12-08
6020/6010 щоденно Фенольна – Лиман 19:52 19:54 2018-03-252019-12-08
6249/6247 щоденно Ізюм – Фенольна 20:02 20:04 2018-03-012019-12-08
6007/6017 щоденно Гаврилівка – Фенольна 22:23 22:24 2018-01-012019-12-08
6250 щоденно Фенольна – Слов'янськ 22:32 22:35 2018-01-012019-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05