[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Ворзель  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 04:22 04:23 2018-03-252018-12-08
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 04:44 04:45 2018-03-252018-12-15
6604 щоденно Малин – Святошин 05:56 05:57 2018-01-012018-12-15
7002 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 06:17 06:18 2018-03-252018-12-15
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас.(Північна 3пл) 06:32 06:33 2018-03-252018-12-15
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 06:53 06:54 2018-03-252018-12-15
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 07:06 07:07 2018-01-012018-12-15
7004 крім сб., нд. Бородянка – Святошин 07:11 07:12 2018-03-252018-12-15
7001 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 07:22 07:23 2018-03-252018-12-15
6605 крім нд. Святошин – Коростень 07:41 07:42 2018-01-012018-12-15
6605 по нд. Святошин – Яблунець 07:42 07:42 2018-01-012018-12-08
7006 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 07:44 07:45 2018-03-252018-12-15
6607 щоденно Святошин – Бородянка 08:09 08:10 2018-03-252018-12-15
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 08:16 08:17 2018-03-252018-12-15
7003 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:23 08:24 2018-01-012018-12-15
7005 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:45 08:46 2018-03-252018-12-15
7008 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 08:54 08:55 2018-03-252018-12-15
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 09:03 09:04 2018-01-012018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:15 09:16 2018-03-252018-12-15
7010 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 09:37 09:38 2018-03-252018-12-15
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:14 10:15 2018-03-252018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:50 10:51 2018-01-012018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 11:38 11:39 2018-01-012018-12-15
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:01 12:02 2018-01-012018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:48 12:49 2018-08-062018-12-08
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 13:18 13:19 2018-03-252018-12-15
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 14:44 14:45 2018-02-272018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 15:22 15:23 2018-01-012018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 15:31 15:32 2018-03-252018-12-15
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 15:31 15:32 2018-03-252018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 16:05 16:06 2018-01-012018-12-08
7011 крім сб., нд. Борщагівка – Клавдіїве 16:45 16:46 2018-03-252018-12-15
6630 щоденно Тетерів – Святошин 16:51 16:52 2018-03-252018-12-15
7016 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 17:21 17:22 2018-01-012018-12-15
7013 крім сб., нд. Борщагівка – Немішаїве 17:33 17:34 2018-01-012018-12-15
7018 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 17:54 17:55 2018-03-252018-12-15
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 18:09 18:10 2018-01-012018-12-15
7015 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 18:19 18:20 2018-01-012018-12-15
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:51 18:52 2018-01-012018-12-15
7020 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 18:53 18:54 2018-01-012018-12-15
7017 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 18:59 19:00 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 19:15 19:16 2018-01-012018-12-15
7022 крім сб., нд. Немішаїве – Борщагівка 19:21 19:22 2018-03-252018-12-15
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 20:08 20:09 2018-01-012018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 20:38 20:39 2018-01-012018-12-15
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 21:27 21:28 2018-01-012018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 21:32 21:33 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 22:58 22:59 2018-01-012018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05