РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[Goto Start Page]

Note: Slight changes in the schedule may not be reflected in the schedule provided here.
Please check with station officials for current information!

Attantion! Schedule city train by railway circle (Кyiv)

Schedule of Suburb Trains between Stations

From:   To:     
Trip Date   All Dates

st. Bucha  (Kyiv Oblast / Ukraine) Active dates
Period.Routeinc.dep.FromTo
6601 daily Kyiv-Pas. (Suburb) – Korosten' 03:57 03:58 2017-12-102018-03-24
6602 daily Teteriv – Borsсhagivka 04:52 04:53 2016-12-112018-03-24
6604 daily Malyn – Borsсhagivka 06:04 06:05 2017-12-102018-12-08
7002 except Sa, Su Nemishaive – Svyatoshyn 06:27 06:29 2017-12-102018-03-24
6606 daily Borodyanka – Kyiv-Pas. (Suburb) 06:36 06:38 2017-12-102018-03-24
6610 daily Teteriv – Svyatoshyn 06:56 06:58 2017-12-102018-03-24
6603 daily Borsсhagivka – Teteriv 06:58 06:59 2017-12-102018-03-24
7001 except Sa, Su Svyatoshyn – Nemishaive 07:14 07:15 2017-12-102018-03-24
7004 except Sa, Su Bucha – Svyatoshyn 07:14 2017-12-102018-03-24
6612 daily Teteriv – Borsсhagivka 07:19 07:20 2017-12-102018-03-24
6605 on Su Svyatoshyn – Jablunec' 07:31 07:32 2017-08-242018-12-08
6605 except Su Svyatoshyn – Korosten' 07:31 07:32 2017-08-242018-12-08
6614 daily Korosten' – Kyiv-Pas. (Pivnichna) 07:37 07:38 2017-12-102018-12-08
7006 except Sa, Su Nemishaive – Svyatoshyn 07:47 07:49 2017-12-102018-03-24
7003 except Sa, Su Svyatoshyn – Klavdiive 07:59 08:00 2017-12-102018-03-24
6607 daily Svyatoshyn – Borodyanka 08:15 08:16 2017-12-102018-03-24
6616 daily Nemishaive – Borsсhagivka 08:27 08:28 2017-12-102018-03-24
7005 except Sa, Su Svyatoshyn – Nemishaive 08:34 08:35 2017-12-102018-03-24
7008 except Sa, Su Klavdiive – Svyatoshyn 08:53 08:54 2017-12-102018-03-24
6609 daily Borsсhagivka tehn. – Teteriv 08:55 08:56 2017-12-102018-03-24
7010 except Sa, Su Nemishaive – Svyatoshyn 09:07 09:09 2017-12-102018-03-24
6618 daily Teteriv – Kyiv-Pas. (Suburb) 09:23 09:24 2017-12-102018-03-24
7007 except Sa, Su Svyatoshyn – Klavdiive 09:38 09:39 2017-12-102018-03-24
6620 daily Borodyanka – Borsсhagivka 09:45 09:46 2017-12-102018-03-24
7012 except Sa, Su Klavdiive – Svyatoshyn 10:23 10:24 2017-12-102018-03-24
6611 daily Kyiv-Pas. (Suburb) – Teteriv 10:42 10:43 2017-12-102018-03-24
6622 daily Korosten' – Kyiv-Pas. (Suburb) 11:46 11:47 2017-12-102018-12-08
6624 daily Teteriv – Kyiv-Pas. (Pivnichna) 12:09 12:10 2017-12-102018-03-24
6613 daily Kyiv-Pas. (Suburb) – Korosten' 12:40 12:41 2017-12-102018-03-24
6615 daily Borsсhagivka – Teteriv 13:08 13:09 2017-12-102018-03-24
6626 daily Teteriv – Borsсhagivka 14:52 14:53 2017-12-102018-03-24
6617 daily Kyiv-Pas. (Suburb) – Teteriv 15:14 15:15 2017-12-102018-03-24
7009 except Sa, Su Svyatoshyn – Nemishaive 15:23 15:24 2017-12-102018-03-24
6628 except Su Korosten' – Borsсhagivka 15:39 15:40 2017-12-102018-12-08
6628 on Su Jablunec' – Borsсhagivka 15:39 15:40 2017-12-102018-12-08
6619 daily Kyiv-Pas. (Suburb) – Korosten' 15:55 15:56 2017-12-102018-12-08
7014 except Sa, Su Nemishaive – Svyatoshyn 15:56 15:57 2017-12-102018-03-24
7011 except Sa, Su Svyatoshyn – Klavdiive 16:41 16:42 2017-12-102018-03-24
6630 daily Teteriv – Svyatoshyn 16:59 17:00 2017-12-102018-03-24
7016 except Sa, Su Klavdiive – Svyatoshyn 17:26 17:27 2017-12-102018-03-24
6621 daily Borsсhagivka tehn. – Teteriv 17:40 17:41 2017-08-242018-03-24
7013 except Sa, Su Svyatoshyn – Bucha 17:51 2017-12-102018-03-24
7018 except Sa, Su Bucha – Svyatoshyn 18:01 2017-12-102018-03-24
7015 except Sa, Su Svyatoshyn – Klavdiive 18:13 18:14 2017-12-102018-03-24
6632 daily Teteriv – Kyiv-Pas. (Pivnichna) 18:17 18:18 2017-12-102018-03-24
6623 except Fr Borsсhagivka – Teteriv 18:43 18:44 2017-12-252018-03-24
7017 except Sa, Su Svyatoshyn – Nemishaive 18:53 18:54 2017-12-102018-03-24
7020 except Sa, Su Klavdiive – Svyatoshyn 19:01 19:02 2017-12-102018-03-24
6627 daily Kyiv-Pas. (Suburb) – Korosten' 19:07 19:08 2017-12-102018-12-08
7022 except Sa, Su Nemishaive – Svyatoshyn 19:26 19:27 2017-12-102018-03-24
7019 except Sa, Su Svyatoshyn – Bucha 19:50 2017-12-102018-03-24
6629 daily Borsсhagivka – Teteriv 20:00 20:01 2015-12-132018-03-24
7024 except Sa, Su Bucha – Svyatoshyn 20:01 2017-12-102018-03-24
6634 daily Teteriv – Borsсhagivka 20:18 20:19 2017-12-092018-03-24
6636 daily Korosten' – Kyiv-Pas. (Suburb) 20:46 20:47 2017-12-102018-12-08
6631 daily Kyiv-Pas. (Suburb) – Malyn 21:24 21:25 2017-08-242018-12-08
6638 daily Teteriv – Kyiv-Pas. (Pivnichna) 21:35 21:36 2017-12-102018-03-24
6640 daily Korosten' – Borsсhagivka 23:06 23:07 2017-12-102018-12-08

Attantion! Interactive Scheme of South-West Railway

reference: Price | Map of South-West Railway
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05