[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Біличі  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:35 03:36 2018-10-282018-12-08
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:57 03:58 2018-03-252018-10-27
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:08 05:09 2018-03-252018-10-27
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:20 05:21 2018-10-282018-12-15
6604 щоденно Малин – Святошин 06:31 06:32 2018-09-282018-10-27
6604 щоденно Малин – Святошин 06:31 06:32 2018-10-282018-12-08
7002 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 06:39 06:41 2018-03-252018-12-15
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:40 06:42 2018-01-012018-12-15
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас.(Північна 3пл) 06:56 06:57 2018-09-032018-12-15
7001 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 07:03 07:04 2018-03-252018-10-27
7001 крім сб., нд. Святошин – Буча 07:05 07:06 2018-10-282018-12-15
6605 крім нд. Святошин – Коростень 07:15 07:16 2018-01-012018-12-08
6605 по нд. Святошин – Яблунець 07:15 07:16 2018-01-012018-12-08
7004 крім сб., нд. Бородянка – Святошин 07:16 07:17 2018-10-282018-12-15
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:20 07:22 2018-03-252018-10-27
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:30 07:32 2018-10-282018-12-15
7004 крім сб., нд. Бородянка – Святошин 07:31 07:35 2018-03-252018-10-27
7003 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 07:39 07:40 2018-10-282018-12-15
6607 щоденно Святошин – Бородянка 07:43 07:44 2018-03-252018-10-27
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 07:51 07:53 2018-03-252018-10-27
6607 щоденно Святошин – Бородянка 07:53 07:54 2018-10-282018-12-15
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 07:54 07:55 2018-10-282018-12-08
7003 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:03 08:04 2018-01-012018-10-27
7006 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 08:04 08:05 2018-03-252018-12-15
7005 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:11 08:12 2018-10-282018-12-15
7005 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:26 08:27 2018-03-252018-10-27
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 08:37 08:38 2018-01-012018-12-15
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 08:53 08:54 2018-03-252018-12-15
7008 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 09:14 09:15 2018-03-252018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:39 09:40 2018-03-252018-12-15
7010 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 09:56 09:57 2018-03-252018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:24 10:25 2018-01-012018-10-27
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:38 10:39 2018-03-252018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:44 10:45 2018-10-282018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:02 12:03 2018-01-012018-12-08
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:22 12:23 2018-08-062018-10-27
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:25 12:26 2018-01-012018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:37 12:38 2018-10-282018-12-08
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 12:52 12:53 2018-03-252018-10-27
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 13:03 13:04 2018-10-282018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:56 14:57 2018-01-012018-12-15
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 15:08 15:09 2018-02-272018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:39 15:40 2018-01-012018-12-08
6628 крім нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 15:51 15:52 2018-10-282018-12-08
6628 по нд. Яблунець – Київ-Пас. (Приміський) 15:51 15:52 2018-10-282018-12-08
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 15:55 15:56 2018-03-252018-10-27
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 15:55 15:56 2018-03-252018-10-27
7011 крім сб., нд. Борщагівка – Клавдіїве 16:26 16:27 2018-03-252018-12-15
7013 крім сб., нд. Борщагівка – Немішаїве 17:13 17:14 2018-01-012018-12-15
6630 щоденно Тетерів – Святошин 17:15 17:16 2018-03-252018-12-15
7015 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 18:00 18:01 2018-01-012018-10-27
7015 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 18:01 18:02 2018-10-282018-12-15
7018 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 18:15 18:16 2018-03-252018-12-15
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:26 18:27 2018-01-012018-12-15
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 18:33 18:34 2018-01-012018-12-15
7017 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 18:40 18:41 2018-09-032018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:49 18:50 2018-01-012018-12-08
7020 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 19:14 19:15 2018-01-012018-12-15
7019 крім сб., нд. Святошин – Буча 19:37 19:38 2018-10-282018-12-15
7022 крім сб., нд. Немішаїве – Борщагівка 19:42 19:43 2018-03-252018-12-15
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 19:43 19:44 2018-01-012018-12-15
7024 крім сб., нд. Буча – Борщагівка 20:15 20:16 2018-03-252018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:02 21:03 2018-01-012018-12-08
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 21:06 21:07 2018-10-282018-12-08
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 21:06 21:07 2018-01-012018-10-27
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 21:51 21:52 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 23:22 23:23 2018-01-012018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05