[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Святошин  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:25 03:28 2018-12-092019-12-07
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:31 05:47 2018-12-092019-03-30
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:26 06:29 2018-12-092019-03-30
6604 щоденно Малин – Святошин 06:36 2018-12-092019-03-30
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:45 2018-12-092019-03-30
7004 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 06:47 2019-01-022019-03-30
6606 щоденно Тетерів – Київ-Пас. 07:04 07:07 2018-12-092019-03-30
6605 крім нд. Святошин – Коростень 07:08 2018-01-012019-03-30
6605 по нд. Святошин – Яблунець 07:08 2018-01-012019-03-30
7002 крім сб., нд. Бородянка – Святошин 07:19 2018-12-092019-03-30
7001 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 07:29 2018-12-092019-03-30
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 07:29 2018-12-092019-03-30
6607 щоденно Святошин – Бородянка 07:40 2018-12-092019-03-30
6670 щоденно Тетерів – Київ-Пас. 07:41 07:51 2019-01-022019-03-30
7016 крім сб., нд. Ірпінь – Святошин 07:48 2019-01-022019-03-30
6608 щоденно Коростень – Київ-Пас. 07:54 08:08 2018-12-092019-03-30
7003 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 07:58 2018-12-092019-03-30
6610 щоденно Тетерів – Борщагівка 08:15 08:40 2018-12-092019-03-30
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 08:26 08:30 2018-12-092019-03-30
6612 щоденно Немішаїве – Борщагівка 09:02 09:09 2018-12-092019-03-30
7006 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщагівка 09:16 09:19 2018-12-082019-03-30
6614 щоденно Тетерів – Київ-Пас. 09:48 09:52 2018-12-092019-03-30
7008 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 10:05 10:08 2018-12-092019-03-30
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:19 10:22 2018-12-092019-03-30
6616 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:46 10:49 2018-12-092019-03-30
6618 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:10 12:13 2018-12-092019-12-07
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 12:10 12:13 2018-12-092019-03-30
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:27 12:34 2018-12-092019-03-30
6620 щоденно Тетерів – Київ-Пас. 12:33 12:38 2018-12-092019-03-30
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 12:53 12:56 2018-10-282019-03-30
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:40 14:45 2018-12-092019-03-30
6622 щоденно Тетерів – Київ-Пас. 14:54 14:58 2018-12-092019-03-30
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:42 15:45 2018-12-092019-03-30
6624 по нд. Яблунець – Київ-Пас. (Приміський) 16:00 16:13 2018-12-092019-03-30
6624 крім нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 16:00 16:13 2018-12-092019-03-30
7005 крім сб., нд. Борщагівка – Клавдіїве 16:12 16:15 2018-12-092019-03-30
7007 крім сб., нд. Борщагівка – Немішаїве 16:54 16:57 2018-12-092019-03-30
6621 щоденно Борщагівка – Тетерів 17:06 17:13 2018-12-092019-03-30
6626 щоденно Тетерів – Святошин 17:13 2018-12-092019-03-30
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 17:25 2018-01-012019-03-30
7010 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 17:40 2018-12-092019-03-30
7009 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 17:52 2018-12-092019-03-30
893 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 18:09 18:12 2018-12-092019-12-07
7012 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 18:13 2018-12-092019-03-30
7011 крім сб., нд. Святошин – Тетерів 18:26 2019-01-022019-03-30
6623 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:37 18:40 2018-12-092019-03-30
6628 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 18:42 18:55 2018-12-092019-03-30
876 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:06 19:09 2018-12-092019-03-30
7014 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 19:20 2018-12-092019-03-30
7013 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 19:30 2018-12-092019-03-30
6625 щоденно Борщагівка – Тетерів 19:36 19:40 2018-12-092019-03-30
6632 крім сб., нд. Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 20:32 20:35 2019-01-022019-03-30
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:59 21:02 2018-12-092019-12-07
6630 щоденно Тетерів – Київ-Пас. 21:09 21:14 2018-12-092019-03-30
6630 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:09 21:14 2018-12-092019-12-07
7018 крім сб., нд. Тетерів – Борщагівка 21:59 22:04 2018-12-092019-03-30
6632 по сб., нд. Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 21:59 22:04 2019-01-022019-03-30
6634 щоденно Коростень – Борщагівка 23:30 23:45 2018-12-092019-03-30

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05