[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Святошин  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:25 03:28 2018-10-282018-12-08
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:48 03:51 2018-03-252018-10-27
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:18 05:21 2018-03-252018-10-27
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:29 05:32 2018-10-282018-12-15
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:30 06:33 2018-01-012018-12-15
6604 щоденно Малин – Святошин 06:41 2018-10-282018-12-08
6604 щоденно Малин – Святошин 06:41 2018-09-282018-10-27
7002 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 06:47 2018-03-252018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:47 2018-03-252018-10-27
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:47 2018-10-282018-12-15
7001 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 06:57 2018-03-252018-10-27
7001 крім сб., нд. Святошин – Буча 06:58 2018-10-282018-12-15
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас.(Північна 3пл) 07:04 07:07 2018-09-032018-12-15
6605 крім нд. Святошин – Коростень 07:08 2018-01-012018-12-08
6605 по нд. Святошин – Яблунець 07:08 2018-01-012018-12-08
7004 крім сб., нд. Бородянка – Святошин 07:23 2018-10-282018-12-15
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 07:27 2018-03-252018-10-27
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:29 07:37 2018-03-252018-10-27
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 07:29 2018-10-282018-12-15
7003 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 07:33 2018-10-282018-12-15
6607 щоденно Святошин – Бородянка 07:35 2018-03-252018-10-27
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:39 07:42 2018-10-282018-12-15
7004 крім сб., нд. Бородянка – Святошин 07:41 2018-03-252018-10-27
6607 щоденно Святошин – Бородянка 07:45 2018-10-282018-12-15
7006 крім сб., нд. Буча – Святошин 07:51 2018-10-282018-12-15
7003 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 07:57 2018-01-012018-10-27
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:02 08:10 2018-03-252018-10-27
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:02 08:08 2018-10-282018-12-08
7005 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:05 2018-10-282018-12-15
7006 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 08:11 2018-03-252018-10-27
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 08:16 08:19 2018-10-282018-12-15
7005 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:21 2018-03-252018-10-27
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 08:26 08:29 2018-01-012018-12-15
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 09:02 09:14 2018-03-252018-10-27
7008 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 09:11 09:14 2018-10-282018-12-15
7008 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 09:21 09:30 2018-03-252018-10-27
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:48 09:56 2018-03-252018-10-27
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:48 09:53 2018-10-282018-12-15
7010 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 10:05 10:10 2018-03-252018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:14 10:17 2018-01-012018-10-27
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:34 10:37 2018-10-282018-12-15
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:46 10:49 2018-03-252018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:10 12:13 2018-01-012018-12-08
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:12 12:15 2018-08-062018-10-27
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:27 12:30 2018-10-282018-12-08
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:33 12:38 2018-01-012018-12-15
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 12:42 12:45 2018-03-252018-10-27
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 12:53 12:56 2018-10-282018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:45 14:48 2018-01-012018-12-15
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 14:54 14:58 2018-10-282018-12-15
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 15:17 15:33 2018-02-272018-10-27
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:29 15:32 2018-01-012018-12-08
6628 по нд. Яблунець – Київ-Пас. (Приміський) 16:00 16:15 2018-10-282018-12-08
6628 крім нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 16:00 16:15 2018-10-282018-12-08
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 16:04 16:16 2018-03-252018-10-27
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 16:04 16:16 2018-03-252018-10-27
7011 крім сб., нд. Борщагівка – Клавдіїве 16:17 16:20 2018-03-252018-12-15
7013 крім сб., нд. Борщагівка – Немішаїве 16:59 17:08 2018-01-012018-12-15
6630 щоденно Тетерів – Святошин 17:10 2018-10-282018-12-15
6630 щоденно Тетерів – Святошин 17:23 2018-03-252018-10-27
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 17:28 2018-01-012018-12-15
7016 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 17:44 2018-01-012018-10-27
7016 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 17:45 2018-10-282018-12-15
7015 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 17:54 2018-01-012018-10-27
7015 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 17:55 2018-10-282018-12-15
823 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 18:02 18:10 2018-01-012018-10-27
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:16 18:19 2018-01-012018-12-15
7018 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 18:23 2018-03-252018-12-15
7017 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 18:34 2018-09-032018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:38 18:41 2018-01-012018-12-08
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 18:42 18:55 2018-10-282018-12-15
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 18:42 19:00 2018-01-012018-10-27
876 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:06 19:09 2018-10-282018-12-08
836 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:08 19:11 2018-09-022018-10-27
7020 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 19:21 2018-01-012018-12-15
7019 крім сб., нд. Святошин – Буча 19:31 2018-10-282018-12-15
7019 крім сб., нд. Святошин – Буча 19:31 2018-01-012018-10-27
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 19:33 19:36 2018-01-012018-12-15
7022 крім сб., нд. Немішаїве – Борщагівка 19:49 19:55 2018-03-252018-12-15
7024 крім сб., нд. Буча – Борщагівка 20:22 20:30 2018-03-252018-10-27
7024 крім сб., нд. Буча – Борщагівка 20:22 20:35 2018-10-282018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:43 20:58 2018-01-012018-10-27
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:48 20:58 2018-10-282018-12-08
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:11 21:14 2018-01-012018-12-08
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 21:59 22:02 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 23:30 23:45 2018-01-012018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05