РОЗДІЛИ
ПРО ЗАЛІЗНИЦЮ
ІСТОРІЯ ТА СЬОГОДЕННЯ ЗАЛІЗНИЦІ
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Рабочее слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
ПЕРЕДПЛАТА «РАБОЧЕЕ СЛОВО»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Інформація про газету

Засновники - Управління Південно-Західної залізниці, Дорпрофсож і трудовий колектив редакції газети.

Видавець - Управління Південно-Західної залізниці.

Реєстраційне свідотство КВ № 560 від 1 квітня 1994 року.

Передплатний індекс 61014

Адреса редакції: 01601, м. Київ-34, вул. Лисенка, 6.

приймальня головного редактора 465-41-48

зав. відділом, кореспонденти 465-41-47, 465-41-51

E-mail: rusya@sw.uz.gov.ua; zadvornov@sw.uz.gov.ua;

«Рабочее слово» - найстаріше та найдосвідченіше з друкованих видань залізничної галузі України. Саме у 2012 році газета відзначає 90-ліття від дня виходу у світ першого номеру.

Пройшовши творчий шлях від скромної назви «Эхо гудка» до вагомого і значущого «Рабочее слово», щотижневик столичної магістралі вмістив майже всю її історію – від 1922 року до сьогодення.

Народжена у буремному 1922 році, газета разом із трудовим колективом залізниці пройшла непростими тернистими шляхами творення, післяреволюційної та післявоєнної відбудов, становлення столичної магістралі у часи незалежної України. Упродовж дев’яти десятиліть газета залізничників і транспортних будівельників Південно-Західної залізниці завжди закликала і кличе сьогодні до нових трудових звершень, невтомним гострим пером і палким словом журналістів згуртовує багатотисячний колектив залізниці, виступає пристрасним захисником його соціальних прав та інтересів. Об’єктивно висвітлюючи проблеми, завдання, здобутки, профспілкове життя працівників Південно-Західної, дорожня газета завжди була і є високою трибуною залізничників, з якої небайдужим друкованим словом, вустами трудящих людей звучить заклик керівництва столичної магістралі та профспілок до згуртованості, усунення існуючих недоліків, підказуються напрями виходу з найскладнішого становища.

Велику увагу редакція приділяє листам, зверненням, скаргам, пропозиціям, що постійно надходять на наші поштову та електронну адреси

Щороку на головних будівлях магістралі та в інших «гарячих точках» залізниці створюються корпункти нашої газети, звідки до її шпальт регулярно надходять оперативні та найважливіші новини.

колектив редакції Газета «Рабочее слово» продовжує славні традиції журналістів-залізничників попередніх поколінь. Із знанням справи, з усією відповідальністю вони виконують свій професійний обов’язок. Проводячи значну організаторську роботу, газетярі допомагають фінансово-економічній стабілізації столичної магістралі, поліпшенню соціального стану трудового колективу, успішному вирішенню виробничих та інших завдань.

Сьогодні загальний тираж «Рабочего слова» складає майже 30 тис. примірників. За попередніми даними, у першому кварталі 2012 року наклад газети має скласти понад 30 тисяч примірників. Творчий колектив редакції докладає усіх зусиль, аби цифра тиражу весь час зростала. Це відбувається завдяки появі нових рубрик, які інформують не лише про життя транспортної галузі. Популярними на даний час є розділи газети «Подорожуймо разом», «Батьки і діти», «Жіноча колія», «Чоловіча справа» «Вагон порад», «Ваше здоров’я», дитяча сторінка «Веселий вокзал», «Хронограф», «Моя країна - Україна», «Спорт» «І жартома, і всерйоз», «Літературна сторінка», «Гуморосатировіз» тощо Журналісти ведуть постійну розмову зі своїми передплатниками, шукаючи шляхи поліпшення змісту та дизайну газети.

Нині видання пропонує досить вигідні розцінки для розміщення комерційної реклами на своїх сторінках, а також іміджових й рекламних матеріалів. Для роботи з рекламодавцями створюються сприятливі умови.

Колектив редакції готовий до конструктивної, ділової розмови, відгукнеться на будь-які пропозиції з боку підприємців, читачів, пасажирів.

До відома рекламодавців.

Газета «Рабочее слово» розповсюджується в пасажирських швидких та міжнародних поїздах, пасажирами яких є ділові люди, бізнесмени, політики, підприємці. Саме їх найбільше може зацікавити ваша реклама.

Ефект від вашої реклами на шпальтах нашої газети беззаперечний.

Передумова успіху – масовість, наявність реклами в потрібний час і в потрібному місці. З нами цікаво, якщо існує бажання пізнавати світ! І передплатникам, і рекламодавцям.

Пишіть нам, телефонуйте, заходьте.

Відповідальний за рекламу – головний редактор Віктор Вікторович Задворнов.

Тел. рекламної служби: 465-41-48, 465-41-50, моб. 067-231-19-40

Електронна пошта zadvornov@sw.uz.gov.ua

- Пам’ятайте: «Рабочее слово» не лише найстаріша, а й найкраща газета на теренах українських залізниць! Переконайтеся у цьому – не пожалкуєте.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05