Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання

• Перелік випусків » № 19 (26 травня 2017)

• Десятий — ювілейний

На спортивних майданчиках Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відбувся цікавий турнір з футзалу на честь Дня Перемоги.

Володимир ПОНОМАРЕНКО — кращий воротар.

Його організував колектив експлуатаційного вагонного депо Козятин. У змаганнях взяли участь шість команд, які представляли колективи вагонників Миронівки, Шепетівки, Фастова, Новограда-Волинського, Житомира та Козятина.

— Подібні змагання стали для нас традиційними, — розповідає орга-нізатор спортивних змагань у трудовому колективі вагонників інженер-технолог Артем БІДА. – Цьогорічний турнір став «ювілейним» — десятим. Він зібрав чимало шанувальників футболу. Повболівати за свої команди завітали не лише деповчани, а й колеги-залізничники з інших структурних підрозділів, ветерани депо, друзі та знайомі.

Переможці змагань — команда ПТО ст. Козятин­-1.

Переможцем турніру стала команда пункту технічного огляду ст. Козятин­1. Друге місце вибороли вагонники Шепетівки. Третіми фінішували футзалівці з Миронівки. Приз як кращий гравець турніру отримав оглядач­ремонтник вагонів Олександр МАКСИМЕНКО, який виступав за команду Козятина. А ось кращим воротарем турніру визнано ветерана цих змагань, колишнього оглядача-ремонтника вагонів депо Шепетівка Володимира ПОНОМАРЕНКА, який хоч вже й пенсіонер, проте із задоволенням бере активну участь у футбольних змаганнях, захищаючи спортивну честь свого колективу, і є добрим прикладом для молодих деповчан.

Потурбувалися організатори й про глядачів, запровадивши спеціальний приз «Найвідданіший вболівальник». Цього разу його отримав найпалкіший фанат футбольної команди деповчан Віктор БІЛАН. Віктор Васильович — колишній багаторічний керівник вагонного депо. Саме він є ініціатором проведення турніру на честь Дня Перемоги, який вже став традиційним. І навіть вийшовши на заслужений відпочинок, він завжди відвідує спортивні змагання, учасниками яких є його колишні підлеглі. А футбол — то його найулюбленіший вид спорту.