Warning: Use of undefined constant aid - assumed 'aid' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /opt/lampp/htdocs/modules/page/rabslovo.php on line 39
Веб-публикація статей газети
РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



  • Перелік випусків » № 9 (10 березня 2017) 

  • Нагороди для найкращих!

    За сумлінну працю, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, забезпечення виконання виробничих завдань, високий професіоналізм, творчу ініціативу в роботі та з нагоди Міжнародного жіночого дня НАКАЗОМ ПАТ «Укрзалізниця» нагороджено:


    Щирі посмішки, гарний настрій, весняні квіти наповнили апаратну залу
    управління регіональної філії «Південно-Західна залізниця». В. о. начальника магістралі Віталій КРЮЧКОВ
    та голова Дорпрофсожу Орест ЛОГОШНЯК привітали жінок ­залізничниць нагородами,
    відзнаками, грамотами, наголосивши, що достойна праця завжди гідна пошани.
    Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ЗА ЗАСЛУГИ. УКРЗАЛІЗНИЦЯ» III СТУПЕНЯ:

    Надію Олексіївну МОСКАЛЕНКО — начальника залізничної станції Есмань виробничого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Олену В’ячеславівну СЛОБОДЯНЮК — начальника сектору організації праці та заробітної плати виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень.

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» IІ СТУПЕНЯ:

    Наталію Володимирівну БОГАЧОВУ — провідного інженера служби кадрової та соціальної політики;

    Ларису Василівну МИКОЛЮК — начальника фінансово­економічного відділу виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень.

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» III СТУПЕНЯ:

    Вікторію Георгіївну РУДЕНКО — диспетчера з регулювання вагонного парку виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень.

    ГОДИННИКОМ ВІД ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»:

    Антоніну Миколаївну ЖУБІНСЬКУ — економіста 1-ї категорії виробничого підрозділу Коростенська дистанція електропостачання;

    Зінаїду Костянтинівну ПАВЛІЧЕНКО — бригадира (звільненого) підприємств залізничного транспорту 6-го розряду виробничого підрозділу Жмеринська механізована дистанція навантажувально­-розвантажувальних робіт.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК АДМІНІСТРАТИВНИХ СЛУЖБ»:

    Ларису Олексіївну НЕСТЕРОВУ — провідного інженера служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд;

    Оксану Володимирівну ФЕДОРЕНКО — начальника відділу матеріалів служби матеріально­технічного забезпечення.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ПАСАЖИРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»:

    Катерину Михайлівну МАЗНІЦЬКУ — контролера верстатних і слюсарних робіт 5-го розряду виробничого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1.

    НАГРУДНИМ ЗНАЧКОМ «ВІДМІННИК ВОЄНІЗОВАНОЇ ОХОРОНИ УКРЗАЛІЗНИЦІ»:

    Інну Анатоліївну МОСТОВУ — економіста з планування 1-ї категорії служби воєнізованої охорони.

    За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок в економічний та соціальний розвиток Південно-Західної залізниці, забезпечення потреб населення у перевезенні пасажирів і вантажів, зразкове виконання службових обов’язків та ініціативне відношення до роботи з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня наказом в. о. начальника регіональної філії нагороджено:

    ЗНАКОМ «ЗА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЗАЛІЗНИЦІ»:

    Любов Іванівну ГУЛЯЄВУ — провідного економіста фінансово­-економічної служби;

    Ольгу Андріївну ЖИГУН — оператора станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів залізничної станції Київ­Московський;

    Ніну Борисівну КОНИЧЕВУ — маляра 4¬го розряду пасажирського вагонного депо ст. Бахмач;

    Світлану Григорівну ЦЬОМКУ — диспетчера (дорожнього) по роботі з попередженнями служби перевезень.

    МЕДАЛЛЮ ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЗАЛІЗНИЦІ «КРАЩОМУ ПРАЦІВНИКУ»:

    Ларису Анатоліївну БЕРЛІЗОВУ — комірника вокзалу ст. Вінниця;

    Людмилу Петрівну БОЙПРАВ — інженера­технолога 2-ї категорії Київської дирекції залізничних перевезень;

    Ларису Олександрівну БОРИСЕНКО — диспетчера з регулювання вагонного парку Конотопської дирекції залізничних перевезень;

    Світлану Анатоліївну ДОЛГАНЕВИЧ — головного бухгалтера Вінницького будівельно-монтажного поїзда;

    Галину Петрівну МЕЛЬНИЧЕНКО — дефектоскопіста з магнітного контролю 5-го розряду експлуатаційного вагонного депо Дарниця;

    Любов Геннадіївну ПРОТОЦЬКУ — чергового по залізничній станції Козятин­-1 постів № 1, 2, 3.

    ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЗАЛІЗНИЦІ»:

    Оксану Володимирівну ДАНИЛЬЧЕНКО — начальника дільниці 1-ї групи Київської дистанції сигналізації та зв'язку;

    Людмилу Василівну МОСІЙЧУК — майстра дільниці Коростенської колійної машинної станції;

    Тамару Петрівну САЛО — прасувальника 4-го розряду вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський;

    Марину Михайлівну ТЕРМЕНЮК — диспетчера поїзного Жмеринської дирекції залізничних перевезень;

    Лесю Василівну ЧОРНЕНЬКУ — провідного інженера служби кадрової та соціальної політики;

    Евеліну Михайлівну ШИМАНСЬКУ — заві¬дувача аптеки, провізора вищої категорії санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників».

    ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЗАЛІЗНИЦІ:

    Валентину Вікторівну БАЛАКОВУ — маляра (будівельні та ремонтно-будівельні роботи) 5-го розряду локомотивного депо Київ-Пасажирський;

    Наталю Олександрівну БАТОВУ — чергового по переїзду 2-го розряду Жмеринської дистанції колії;

    Людмилу Францівну БИЧКІВСЬКУ — лікаря акушера­-гінеколога вищої категорії санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників»;

    Олену Іванівну БУРЯК — начальника виробничо­-технічного відділу Жмеринської механізованої дистанції навантажувально­розвантажувальних робіт;

    Тетяну Анатоліївну БУТЕНКО — провідного інженера служби кадрової та соціальної політики;

    Надію Миколаївну ГЛАДУН — комірника експлуатаційно­-ремонтного вагонного депо Конотоп;

    Людмилу Василівну ДАНЧИШЕНУ — електромеханіка дільниці 1-ї групи Київської дистанції сигналізації та зв'язку;

    Ольгу Олексіївну ДРЕМУХ — економіста 2-ї категорії Жмеринської дирекції залізничних перевезень;

    Валентину Миколаївну ЗУХ — провідного інженера служби пасажирських перевезень;

    Ольгу Василівну НАГНИБІДУ — провідного бухгалтера служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд;

    Наталію Володимирівну ОЧЕРЕТЯНУ — старшого інспектора з кадрів станції Біла Церква Козятинської дирекції залізничних перевезень;

    Інну Борисівну ПЛЯЦЕК — провідного інженера служби кадрової та соціальної політики;

    Вікторію Віталіївну ПОЛЯХ — головного бухгалтера Київської дитячої залізниці;

    Олександру Сергіївну РУБАНИК — фахівця 1-ї категорії Інспекції з контролю виконання;

    Тетяну Анатоліївну СІВАК — економіста 1-ї категорії Козятинської дистанції електропостачання;

    Любов Степанівну ТЕРЕЩУК — касира квиткового (роз'їзного) 2-ї категорії Коростенської дирекції залізничних перевезень;

    Валентину Петрівну ТОЛКАЧ — прибиральницю службових приміщень Центру професійного розвитку персоналу;

    Світлану Іванівну ШЕВЧУК — старшого інспектора Київської дирекції залізничних перевезень.

    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05