РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: Ми об’єднали зусилля з місцевою владою, щоб убезпечити тих, хто перетинає залізничні колії

» гаряча новина  всі новини
20 жовтня 2018

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» здала в експлуатацію ще один унікальний пішохідний перехід через колії, який поєднав у собі комплексний захист та сучасні вигоди для пішоходів, у тому числі й маломобільних. Відтепер таким максимально безпечним перетином колій можуть користуватися жителі м. Ірпінь Київської області.

За спільним рішенням залізничників та місцевої влади пішохідний перехід було зведено у місці стихійного масового перетину залізничних колій містянами, де за останні два роки були травмовані поїздами 5 осіб.

Новобуд передбачає дорожні знаки безпеки, горизонтальну розмітку, світлову сигналізацію з обох боків, спеціальні огородження лабіринтного типу, які дають можливість всебічного обзору, відеокамери, якісне LED-освітлення, зручні впорядковані підходи, що у комплексі повинно максимально убезпечувати пішоходів.


Сучасний та безпечний пішохідний перехід є результатом плідного партнерства Укрзалізниці та міської влади Ірпеня, яка взяла участь у фінансуванні та проведенні робіт.

«Об’єднання зусиль, обопільна зацікавленість завжди дають відмінний результат, який працює на користь людей, - говорить в.о.директора регіональної філії Роман Веприцький. – Хотів би, щоб приклад Ірпеня підтримала й решта місцевих органів влади».
За словами Романа Веприцького, це підвищить результативність заходів з виховання культуру безпеки у громадян, по запобіганню невиробничого травматизму на залізничній інфраструктурі, які керівництво Товариства, особисто в.о. голови правління Євген Кравцов вважають пріоритетними завданнями в діяльності ПАТ «Укрзалізниця».

«Роботи з будівництва сучасних безпечних пішохідних переходів через колії продовжуватимемо, - говорить Роман Веприцький. - До кінця року ще один з’явиться на Дарниці у Києві, а в 2019 році плануємо побудувати щонайменше 12 у регіонах обслуговування регіональної філії».
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05