РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНевдовзі на популярний серед пасажирів маршрут Київ – Фастів вийде електропоїзд, оновлений залізничниками Південно-Західної магістралі

» гаряча новина  всі новини
9 жовтня 2018

Десятивагонний електропоїзд було відремонтовано в моторвагонному депо Фастів у рамках реалізації дорожньої програми розвитку господарства приміських пасажирських перевезень, започаткованої за дорученням в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова. Це вже другий з початку 2018 року состав, відновлений залізничниками Південно-Західної магістралі в деповських умовах, з метою покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні. Фахівці залізниці також відремонтували 85 окремих секцій електропоїздів.
Під час ремонту електропоїзда залізничники відновили технічні характеристики силового обладнання, вузлів та агрегатів, виконали ревізію підшипникових вузлів та колісних пар, що вкрай важливо для забезпечення надійних та безпечних перевезень.

Ремонтні роботи проведено і в салоні електропоїзда. Зокрема, в депо замінили сидіння, двері, сантехнічне обладнання, облицювання стін та підлоги, освітлювальні прилади.


Для покращення умов праці локомотивної бригади кабіни керування поїзда було облаштовано кондиціонерами, сонцезахисними ролетами, зручними ергономічними кріслами.


А завдяки пофарбуванню сучасними якісними фарбами з антикорозійними властивостями «Tikkurila» електропоїзд набув ще й привабливого зовнішнього вигляду.
«ПАТ «Укрзалізниця», його регіональна філія «Південно-Західна залізниця», на долю якої припадає левова частка приміських пасажирських перевезень у приміському сполученні, багато зусиль докладають, аби максимально задовольнити потреби населення у приміських перевезеннях, поліпшити та осучаснити сервіс для пасажирів, - зазначив в.о.директора регіональної філії Роман Веприцький. – Водночас ми сподіваємося, що пасажири теж дбайливо ставитимуться до рухомого складу. Щоб електропоїзди не доводилося відсторонювати від руху, а вони якомога довше слугували людям», - підсумував керівник залізниці.

Заплановано, що оновлений приміський електропоїзд експлуатуватимуть на популярному серед пасажирів маршруті Київ – Фастів.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05