РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняСемінар «СТАЛЕ ЛІДЕРСТВО: Інтеграція Цілей сталого розвитку ООН в практику управління і звітності компаній»

» гаряча новина  всі новини
5 жовтня 2018

4 жовтня 2018 р. в управлінні регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся семінар Глобального договору ООН спільно з Департаментом корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Укрзалізниця» з представниками вітчизняного та міжнародного бізнесу, де було обговорено внесок ПАТ «Укрзалізниця» в досягнення Цілей ООН. На зустрічі було підкреслено, що сталий розвиток нерозривно пов'язаний з виконанням проектів корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). які спрямовані на підвищення якості життя співробітників та членів їх родин, поліпшення корпоративного іміджу, зокрема залізниць.

На початку зустріч до учасників заходу від керівництва ПАТ «Укрзалізниця» звернувся в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ

— Роль національного перевізника покладає на нас відповідальність, - наголосив Р. Веприцький, - раціонально управляти транспортною інфраструктурою, щоденною працею забезпечуючи суттєвий внесок у розвиток економіки України та сталий розвиток суспільства. Для нас, і про це весь час наголошує в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген КРАВЦОВ, внесок у сталий розвиток як бізнесу, так і суспільства, є одним із стратегічних пріоритетів. Укрзалізниця крок за кроком перетворюється на провідну соціально відповідальну компанію, прозору, з якісним корпоративним управлінням, привабливу для співробітників, інвесторів та партнерів. Наразі новий менеджмент компанії залізничників впроваджує практики прозорості, підзвітності та відкритої взаємодії з ключовими зацікавленими сторонами на основі міжнародних стандартів.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05