РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРезультати реалізації Програми поліпшення умов праці залізничників Південно-Західної магістралі відчутні на кожному робочому місці, - Роман Веприцький

» гаряча новина  всі новини
28 вересня 2018

Ініційована керівництвом регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Програма поліпшення умов праці працівників магістралі на 2018 рік дає очікувані результати: створення належних умов праці та комфортного побуту на виробництві позитивно впливає на підвищення продуктивності праці персоналу та показники виробничої діяльності структурних підрозділів. Тож дію цієї програми варто продовжити і в наступному році.

Такого висновку дійшли учасники конференції трудового колективу, яку провело керівництво регіональної філії та дорожня профспілкова організація.

З доповіддю про проміжні результати реалізації Програми поліпшення умов праці залізничників у 2018 році виступив в.о. заступника директора з реформування Геннадій Шестаков. Він нагадав, що запровадити цю програму менеджмент регіональної філії спонукала критична ситуація із забезпеченням умов праці та відпочинку працівників залізниці, що вимагала негайних докорінних змін.

Ініційована керівництвом філії Програма поліпшення умов праці залізничників на 2018 рік передбачала комплексні заходи та відповідне фінансування на реконструкцію, капітальні та поточні ремонти виробничих і побутових приміщень, придбання сучасного інструменту та обладнання, забезпечення працівників спецодягом, молоком та питною водою, тощо. А сума, виділена за реалізацію заходів цієї програми, вдвічі перевищувала торішню.

У регіональній філії було запроваджено жорсткий контроль, в тому числі безпосередньо керівництва залізниці, за виконанням запланованих заходів на місцях, персональну відповідальність керівників різних рівнів, фотозвіт про зроблене. А численні виїзди у виробничі підрозділи допомагали усувати недоліки, пришвидшувати хід робіт і в результаті засвідчили, що заходи програми здебільшого реалізуються в запланованих обсягах та у встановлені строки.

Важливим кроком стало реформування системи матеріально-технічного забезпечення, яку зорієнтували на якісне та випереджальне задоволення потреб виробничої діяльності, ефективне використання ресурсів. У рамках реалізації програми структурні підрозділи отримали сучасний інструмент та механізми, контрольно-вимірювальну та автомобільну техніку, які полегшили роботу залізничників, зробили її результативнішою.

Окрім цього, було придбано й направлено в усі виробничі підрозділи побутову техніку, щоб зробити побут залізничників на виробництві більш комфортним, а також медичні аптечки. Працівників на місцях було повністю забезпечено літнім спецодягом та взуттям, молоком та питною водою за потреби. А до 1 грудня очікується стовідсоткове надходження зимових комплектів.

Реалізація програми відбувалася в тісній взаємодії з Дорпрофсожем, який зарекомендував себе надійним партнером керівництва залізниці.

В.о.директора регіональної філії Роман Веприцький високо оцінив це співробітництво, а також гідні результати спільної роботи над реалізацією програми.

«Таку комплексну та масштабну роботу проведено вперше за останні роки, - зазначив керівник залізниці. – Бо нам небайдуже, що відбувається у виробничих підрозділах, як працюють та відпочивають ті, завдяки кому крутиться «колесо». І цю небайдужість ми довели не на словах, а своїми справами».

Як зазначив Роман Веприцький, реалізація дорожньої Програми поліпшення умов праці залізничників цілком відповідає засадам корпоративної політики соціальної відповідальності, яка є одним із пріоритетів діяльності ПАТ «Укрзалізниця». На цьому постійно наголошує в.о. голови правління Євген Кравцов, вимагаючи від керівників уваги до людини праці.

«Спільні зусилля дають результат, який наші працівники вже відчули на кожному робочому місці, - підкреслив очільник регіональної філії. – Вагоми результатам сприяла й активна позиція самих трудових колективів - люди відчули не показну, а реальну турботу про себе, повірили, що зміни можливі».

Затим у ході конструктивного діалогу з представниками структурних підрозділів регіональної філії обговорювалися низові ініціативи щодо більш ефективної організації забезпечення форменим та спецодягом, мийними засобами, побутовою технікою, будівництва відомчого житла, підвищення мотивації праці, тощо.

«Ми відкриті для ініціатив трудових колективів, - підкреслив Роман Веприцький, - почуто буде кожного. Нам дуже важливо, щоб наші працівники на робочих місяцях не займали очікувальну позицію, а діяли єдиною з нами командою. Тоді результати будуть ще вагомішими».

Наприкінці конференції було ухвалене рішення продовжити дію Програми поліпшення умов праці працівників регіональної філії на 2019 рік як ефективної й потрібної людям. Заходи цієї програми формуватимуться за участю простих трудівників.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05