РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: новий інструмент полегшить працю колійників

» гаряча новина  всі новини
24 вересня 2018

У рамках реалізації Програми покращення умов праці залізничників, ініційованої керівництвом регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», для колійного господарства магістралі було закуплено сучасний інструмент та механізми, які не тільки полегшать роботу колійників, але й зроблять її більш ефективною.

Так, невдовзі працівники колійного господарства отримають кущорізи, бензопили, нівеліри, тахеометри, домкрати, рейкорізи, набори інструментів, потрібних для проведення ремонтно-колійних робіт.

«Праця колійників – фізично одна з найважчих на залізниці, - говорить в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький. - І водночас вкрай важлива для безпеки руху, що напряму залежить від належного утримання колійної інфраструктури. Тому ми робимо все можливе, аби наші колійники були забезпечені інструментом, який дозволить полегшити чи навіть механізувати їхню працю, зробити її якіснішою та результативнішою».

Окрім того, на залізниці продовжують поліпшувати умови виробничого побуту колійників. У структурних підрозділах господарства впродовж 2018 року оновили низку гардеробних та душових кімнат, санвузлів, місць відпочинку і приймання їжі, кабінетів для проведення технічних навчань та інструктажів, виробничих та адміністративних приміщень. Пильна увага також приділяється забезпеченню колійників, які працюють на відкритому повітрі, сезонним спецвзуттям та спецодягом, а також питною водою.

За словами в.о. директора регіональної філії Романа Веприцького, така масштабна й комплексна робота з покращення побутових умов праці залізничників за останні роки проводиться вперше.

«Попри нелегкі часи, ми вважаємо турботу про людей фундаментальним завданням подальшого розвитку Південно-Західної залізниці, - говорить Роман Веприцький. – Умови праці та виробничий побут наших працівників повинні неухильно наближатися до загальноєвропейських. Адже правління ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о.голови правління Євген Кравцов ставлять перед нами саме таке завдання. Завдяки спільним зусиллям, нам удається тримати високу планку соціально відповідального підприємства»,- наголосив Роман Веприцький.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05