РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа щотижневій апаратній нараді гостро поставили питання своєчасної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період

» гаряча новина  всі новини
10 вересня 2018

10 вересня в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду, наріжним каменем якої були питання підготовки структурних підрозділів до роботи в осінньо-зимовий період.

На початку наради керівник регіональної філії представив свого новопризначеного заступника з інфраструктури Андрія Букіна, який раніше обіймав посаду начальника служби сигналізації та зв’язку. Роман Веприцький побажав новому заму плідної праці і зазначив, що «продовжуватиме формувати управлінську команду з фахівців, які добре знають залізницю і добре відомі залізничникам своїм бажанням та умінням працювати».

Затим було заслухано тижневі звіти про показники експлуатаційної роботи – загалом по залізниці та окремо по кожній з дирекцій. Зазначалося, що попри низку несприятливих чинників, регіональна філія поступово стабілізує ситуацію з експлуатацією. У подальшому необхідно нарощувати взяті темпи та жорстко контролювати всі складові експлуатаційної роботи, зокрема, забезпечення перевізного процесу тягою. Керівники Київської та Козятинської дирекцій залізничних перевезень отримали завдання звернути посилену увагу на питання ремонту локомотивного парку та своєчасну видачу локомотивів у роботу.

Традиційним питанням щотижневої наради був звіт ревізорського апарату про стан безпеки на Південно-Західній залізниці та результати проведених останнім часом перевірок структурних підрозділів. Пильну увагу було акцентовано на дотриманні нормативної ваги вантажних вагонів, що напряму пов’язано з безпекою руху, а також збереженням вантажного ресурсу.

Наріжним каменем апаратної наради став аналіз підготовки до опалювального сезону та роботи магістралі в осінньо-зимовий період, показників та динаміки виконання взятих структурними підрозділами підготовчих робіт.

«Ми на кожному кроці говоримо, що планомірно та комплексно поліпшуємо умови праці та виробничого побуту наших працівників, - зазначив Роман Веприцький за результатами звіту дирекцій. – В осінньо-зимовий період, коли частина наших людей працює на відритому повітрі, ці питання постають удвічі гостріше. Залізничники повинні мати теплий одяг та взуття, приміщення для обігріву, сушіння одягу та миття. Керівництво ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о. голови правління Євген Кравцов ставлять перед нами завдання забезпечити працівникам цивілізовані умови праці. Тому я очікує від кожного з вас реальних результатів, а не імітації турботи про людей. Тим більше, що будь-які проблемні питання оперативно розглядаються й допомога від керівництва залізниці надходить невідкладно».

Керівник регіональної філії зазначив, що важливу роль у швидкому вирішенні проблем, які виникають у процесі виробничої діяльності, відіграє започаткована «гаряча лінія», на яку може звернутися кожен працівник.

Насамкінець Роман Веприцький зазначив: «Ми спільними зусиллями повинні працювати на той результат, який поставили перед собою і який очікує від нас правління ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в. о. голови Євген Кравцов. Цей результат буде позитивним, якщо кожен із нас на своєму робочому місці зробить все необхідне для цього».

За результатами апаратної наради було визначено низку конкретних завдань керівникам структурних підрозділів, а також терміни їх виконання.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05