РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західна залізниця успішно покращує роботу своїх сортувальних станцій: динаміка змін за результатами першого півріччя позитивна

» гаряча новина  всі новини
4 вересня 2018

За підсумками першого півріччя в регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» на 1,8 % перевиконано Програму покращення експлуатаційної роботи сортувальних станцій – одну із семи першочергових програм розвитку залізниці на 2018 рік.

Так, із 111 заходів, запланованих до реалізації у першому півріччі цього року, на основних вузлових станціях залізниці Жмеринка, Дарниця, Конотоп, Коростень та Козятин було виконано 113, що становить 51,8% річного плану робіт.

Зокрема, на Жмеринському залізничному вузлі за цей період відремонтували кімнату для приймання їжі та замінили крісла для чергового персоналу на посту ЕЦ-1; пофарбували систему пневмообдуву, привели до естетичного стану підстанцію та компресорну.
На території Дарницького залізничного вузла було відремонтовано приміщення та виносний пост непарної сортувальної гірки, на об’єднаному посту ЕЦ встановили захисні ролети на вікнах і бойлер, оновили крісла на робочих місцях змінних працівників, облаштували місце приймання їжі, а в приміщенні складачів поїздів виконали заміну сантехніки та косметичний ремонт.
На сортувальній станції Козятин залізничники відремонтували покрівлю над колією №15 сортувального парку, приміщення ПКО та РШРВ пофарбували фасади станційних будівель, установили в’їзні ворота, щоб зарежимити територію станції, демонтували незадіяні колії №7 та №61, встановили кондиціонер на посту ЕЦ-1.


У межах Коростенського залізничного вузла за півроку відремонтували будівлі та приміщення ПКО та РШРВ, привели в належний стан напільні пристрої та щогли освітлення, оновили службовий перехід через колії та пішохідний перехід у районі одного з гіркових комплексів, пофарбували труби пневмообдуву та фасади станційних будівель.
Зазнала оновлення і сортувальна станція Конотоп. Тут капітально відремонтували 22 та 23 колії, приміщення товарної контори, замінили вікна на посту ЕЦ та освітлення в станційних приміщеннях, пофарбували систему пневмообдуву.


«Ми успішно виконуємо ті завдання, які поставило перед нами правління ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о. голови правління Євген Кравцов, – говорить в.о.директора регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ. – Зокрема, покращуємо експлуатаційну роботу сортувальних станцій: наводимо тут лад, уніфікуємо обладнання, поліпшуємо умови праці персоналу, збільшуємо прибутковість роботи».

За словами керівника залізниці, позитивні зміни та безпрецедентні за останні роки результати стали можливими завдяки підтримці трудових колективів самих вузлових станцій, злагодженій роботі дирекцій залізничних перевезень та галузевих служб

«Люди повірили, що можна жити і працювати по-новому, - підсумовує Роман ВЕПРИЦЬКИЙ. – Саме ця віра додала усім сил і принесла успішний результат, який ми у другому півріччі намагатимемося закріпити».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05