РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа День незалежності працівники «Південно-Західної залізниці» взяли участь у заході «Забіг у вишиванках 2018»

» гаряча новина  всі новини
27 серпня 2018

На День Незалежності у Києві на Русанівській набережній відбувся традиційний захід - «Забіг у вишиванках». Серед учасників забігу були й залізничники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».
Старт і фініш відбувся на Русанівській набережній і бігли спортсмени у бік мосту Патона по набережній і у зворотному напрямку. У забігу було чотири дистанції: для маленьких дітей до семи років – дистанція на 100 м, для старших дітей – дистанція на 500 м, благодійна - на 1 км для всіх бажаючих, де були зібрані кошти, що підуть на закупівлю спортивного одягу для прифронтової дитячо-юнацької спортивної школи, та основний забіг – на 5 і 10 км.


У дистанції на 10 км серед чоловіків бронзу отримав Віталій Маринич, срібло – В'ячеслав Зубков, перше місце виборов залізничник - Олег Якимчук, який подолав дистанцію за 33 хвилини. До слова. Олег Якимчук сім років працює у Дарницькій дистанції сигналізації та зв’язку електромеханіком на ст. Київ-Дніпровський регіональної філії.

Серед жінок третє місце посіла Світлана Совєтченко, друге – Ольга Донченко. Найшвидшою у цій категорії стала Юлія Байрамова.
— Залізничники завжди підтримують такі акції, - говорить в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, - тим більше в такий святковий день. Нам приємно, що перемогу здобув наш залізничник – Олег Якимчук. Адже спорт дає не лише відмінну фізичну форму, але й такий необхідний для залізничної справи командний дух і жагу перемоги. Мені б хотілося, щоб всі трудові колективи, які взяли участь у цьому забігу, принесли у свої колективи ту енергію, якою «зарядилися» на цьому заході і поділилися нею з колегами.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05