РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняВиконання галузевих програм, які впроваджують цьогоріч у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» налагоджують трудове життя столичних залізничників.

» гаряча новина  всі новини
9 серпня 2018
Зокрема, в межах реалізації Програми покращення умов праці працівників регіональної філії всі виробничі підрозділи регіональної філії покращили умови праці працівників, санітарно-побутовий стан приміщень, будівель, харчових блоків, забезпечення інструментарієм, спецодягом, питною водою.
Станом на кінець липня експлуатаційне вагонне депо Дарниця виконало 70% запланованих заходів із цієї Програми.Фактично закінчено на сьогодні оновлення та ремонт прохідної депо воріт огорожі. Наразі приведено до належного стану всі адміністративні будівлі. Окрім цього, виконано роботи з фарбування та внутрішнього ремонту прохідної, побутового комбінату та дільниці з ремонту колісних пар. Оновлено приміщення котельні. Виконано ремонтні роботи санітарно-побутового приміщення, жіночих душових та встановлено сучасну сантехніку.
— В першу чергу, — говорить начальник вагонного депо Дарниця Іван КУЧЕРУК, — в рамках програми ми маємо можливість надати нашим працівникам належні умови праці. Нам вдалось за півроку дуже багато. Це заміна вікон на прохідній і повністю відремонтовано побутові приміщення для оглядачів вагонів. Купили нові меблі для операторів. Мікрохвильову піч, чайники для залізничників. Уже найближчим часом закінчимо всі заходи, що були намічені в Програмі. Головне, що наші залізничники дуже задоволенні тими змінами, які сьогодні проходять на залізниці.— Впровадження Програми покращення умов праці працівників регіональної філії виправдало себе, адже в кожному виробничому підрозділі створюються належні умови праці та відпочинку. Наразі ми розробляємо нові цільові програми розвитку столичної магістралі. Уже в наступному році під кожну з них буде закладено фінансування. Реалізація цих проектів визначить пріоритетні напрямки та забезпечить реальний розвиток залізничної галузі, — сказав директор реальної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05