РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняКонотопське вагонне депо відзначило своє 85-річчя

» гаряча новина  всі новини
6 серпня 2018

Днями трудовий колектив Конотопського ремонтно-експлуатаційного вагонного депо урочисто відсвяткував свій 85-річний ювілей.
Щирі вітання та теплі побажання з нагоди ювілею від в.о.голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова та в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романа Веприцького деповчанам передав в.о. заступника директора регіональної філії з реформування Геннадій Шестаков.
Зокрема, в привітанні наголошувалося на тому, що за час свого існування вагонне депо Конотоп та його колектив пройшли славетний трудовий шлях, виконуючи велику роботу з ремонту вантажних вагонів, реконструкції та розвитку виробничої бази, впровадження передових технологій деповського ремонту вагонів та технічного обслуговування поїздів.

Сьогодні деповчани успішно виконують роботу, важливу для безперебійної діяльності Південно-Західної магістралі, забезпечення безпеки залізничного руху, запровадження в життя тих змін, які було започатковано як у регіональній філії, так і в усій залізничній галузі.

«Дякуємо вам за самовіддану працю і бажаємо нових успіхів, творчого натхнення, сил та віри в себе, добробуту у ваших родинах і на робочих місцях», - такими словами завершувалося офіційне привітання.

Звертаючись до трудового колективу, депо керівник Конотопської дирекції залізничних перевезень Єрмоленко Вадим Анатолійович зазначив, що всупереч солідному віку депо-ювіляр залишається прогресивним і новаторський, взірцевим для колег, привабливим для молоді і незабутнім для ветеранів, які присвятили йому своє життя.

«Ваші руки, ваш розум, ваші серця працюють задля загальної користі, а в кожній справі відчувається ваша душа. Саме тому деповчанам до снаги найскладніші завдання»,- підсумував Вадим Єрмоленко

«Староста» вагонного господарства, начальник Дарницького вагоноремонтного Депо Іван Кучерук, вітаючи колег, висловив щиру подяку за допомогу й підтримку та побажав конотопцям і вподальшому жити та працювати успішно та гідно.
На святі було озвучено вітальну телеграму від директора Департаменту вагонного господарства ПАТ «Укрзалізниця» Олега Мотіна. У привітанні йшлося про те, що свій 85-літній ювілей депо зустрічає як потужне сучасне підприємство, яке водночас шанує традиції.

«Конотопське вагонне депо стало взірцем запровадження нових прогресивних технологій у процесі технічного обслуговування та ремонту вагонів, їх вузлів та механізмів, а також у вирішенні соціальних питань працівників та ветеранів депо, - зазначив керівник департаменту. - Але головне багатство депо - це працьовиті, витривалі та відданні роботі люди, які шанують справи традиції та поважають здобуття».
Начальник Конотопського вагонного депо Володимир Федорко привітав трудовий колектив з ювілеєм і нагадав деповчанам славетні сторінки його історії, яку в колективі збирають по часточкам з 2007 року.

Так, згідно з архівними документами, депо було створене на початку серпня 1933 року відповідно до наказу Наркома шляхів сполучення СРСР. У 1941 році усі заводчани-чоловіки пішли на фронт. У вересні 1943 року визволителі Конотопа побачили вщент зруйновані цехи депо, відновлювати які довелося жінкам. Уже на початку 1944 року депо відремонтувало перші два вагони. У 2005 році керівництво депо прийняло рішення про відкриття меморіалу на честь загиблих на полях борні деповчан. А з 2013 року чергову річницю депо стали відзначати спартакіадою з чотирьох видів спорту (перетягування канату, доміно, волейболу та настільного тенісу), в якій беруть участь команди цехів та ПТО.

«Ми шануємо своє минуле, своїх ветеранів, які віддали депо знання, вміння та частку душі, - зазначив Володимир Федорко, - і завдяки спадковості поколінь і традицій упевнено дивимось уперед». Керівник депо побажав усім міцного здоров'я, добробуту у родинах, непохитною віри у себе та свої сили, а також силу колективу.

Упродовж свята відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної сотні та Меморіалу пам’яті загиблих залізничників. Було також заохочено кращих працівників депо – нагородами від керівництва та почесним занесенням прізвищ на Дошку пошани депо. Нагороди отримали і найрезультативніші спортсмени, які захищали честь депо на XX Дорожній спартакіаді.
Насамкінець деповчан та гостей свята порадував творчими номерами гурт «Смоляни».


Довідка

Сьогодні експлуатаційно-ремонтне вагонне депо Конотоп має в своєму складі експлуатаційну та ремонту базу. До експлуатаційної складової входять пункти технічного обслуговування вагонів Конотоп, Бахмач, Ворожба; міждержавні передаточні та прикордонні контрольні пункти технічного обслуговування вагонів Хутір-Михайлівський і Сновськ; пункти технічного обслуговування вагонів з відчепленням по станції Конотоп, Сновськ, Хутір-Михайлівський, Ворожба, Ніжин та Чернігів.

Депо проводить технічне обслуговування вантажних вагонів на сортувальних та дільничних станціях, з відчепленням вагонів від транзитних, прибулих до розформування або сформованих составів та пасажирських поїздів на шляху прямування, обороту, передачу вагонів на міждержавних передаточних станціях і прикордонних контрольних пунктах Хутір-Михайлівський (із Росією), Сновськ та Чернігів (із Білорусією).

До ремонтної складової входять дільниці: з ремонту вагонів, з ремонту та виготовлення деталей, з ремонту колісних пар, контрольного пункту автогальм.

У складі депо також є дільниці: з ремонту механічного устаткування, з ремонту електричного устаткування, паросилового господарства, які виконують ремонт та обслуговування обладнання.

Сьогодні експлуатаційно-ремонтне вагонне депо Конотоп має право виконувати деповський ремонт чотиривісних критих універсальних вагонів, напіввагонів, платформ, критих вагонів, думпкарів, цистерн без ремонту котла, напіввагонів з переобладнаних цементовозів, технічне обслуговування вантажнихі пасажирських вагонів з відчепленням та без відчеплення.

Станом на 01.08.2018 року облікова чисельність працівників депо складає 535 чоловік.

З метою збільшення обсягів робіт у грудні 2017 року булла проведена робота з атестації виробництва на право виконання капітального ремонту вантажних вагонів.

За 7 місяців 2018 року план з прослідування вагонів виконано на 100,7 %, оброблено 1070,8 тис. вагонів.

Порівняно з аналогічним періодом 2017 року обсяг технічного обслуговування вагонів на станціях збільшився на 15,1 тис. вагонів, або на 1,4 %.

За 7 місяців 2018 року технічним обслуговуванням з відчепленням відремонтовано 2433 вагони, до звіту минулого року збільшення становить 763 вагони або 45,7 % .

За 7 місяців 2018 року деповським ремонтом відремонтовано 362 вагони, капітальним - 22 вагони. Перевиконання плану становить 16 вагонів, або 4,3 %.

Продуктивність праці склала 3233 прив. ваг./чол.

Одержано доходні надходження від підсобно-допоміжної діяльності в сумі 3 млн 510 тис.грн. при плані 2 млн 262 тис.грн. За відповідний період минулого року надходження від підсобно-допоміжної діяльності складають 2 млн 212 тис.грн.

За 7 місяців 2018 року з вини працівників ВЧДЕР-10 Конотоп транспортних подій не допущено.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05