РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа щотижневій апаратній нараді при керівникові регіональної філії було розглянуто низку актуальних питань

» гаряча новина  всі новини
6 серпня 2018

6 серпня в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду.

На початку наради керівник регіональної філії привітав залізничників столичної магістралі з перемогою у змаганнях ХI Спартакіади серед працівників ПАТ «Укрзалізниця», де дорожня команда виборола друге місце.

- Для нашої філії – це справжня перемога, – зазначив Роман Веприцький. – Адже останнім часом нам не вдавалось увійти до трійки лідерів. Цьогорічний успіх свідчить про те, що наші спортсмени були налаштовані на перемогу, що вони вміють ставити перед собою «високу планку» і добиватися результату. Неодмінно відзначимо кращих і будемо працюватимемо на майбутні перемоги, - наголосив Роман Веприцький.

Потім керівник залізниці заслухав тижневі звіти дирекцій залізничних перевезень щодо експлуатаційної роботи та її матеріально-технічного забезпечення, з безпеки руху та виробничого травматизму, а також проблемні питання, вирішення яких потребує допомоги керівництва залізниці.

Експлуатаційна робота регіональної філії в липні загалом характеризується позитивною динамікою навантаження і вивантаження. Однак Жмеринській та Конотопській дирекції потрібно активізуватися з вивантаження.

Актуальне питання для всіх дирекцій – продуктивне використання рухомого складу, зокрема, локомотивного парку, на що слід звернути посилену увагу.

На нараді також порушувалося питання взаємодії зі Львівською регіональною філією щодо спільної експлуатації локомотивів та роботи локомотивних бригад.

– Якщо проаналізувати динаміку експлуатаційної роботи за останні місяці, – сказав Роман Веприцький, – то можна з впевнено сказати, що є позитивні результати. Про це свідчить перша п’ятиденка серпня. Однак нам і надалі треба боротися за кожний вагон, який заходить на філію. Це нам під силу. Бо ми – одна команда і від нас у першу чергу залежить, як ми побудуємо роботу. Кожний на своєму місці має бути відповідальним, особливо керівники.

Керівник залізниці також заслухав тижневий звіт про роботу апарату безпеки руху. Так, за 7 місяців поточного року у межах регіональної філії сталося 205 транспортних інцидентів. За словами Романа Веприцького, питання забезпечення безпеки руху повинні жорстко контролюватися ревізорським апаратом та отримувати належне реагування на місцях. «Необхідно посилити цю взаємодію, – наголосив Роман Веприцький, — щоб зменшити кількість порушень, відповідно зауважень з боку апарату безпеки руху і, як наслідок, самих транспортних інцидентів, досягти випереджального профілактичного результату».

Керівник регіональної філії зупинився і на низькій виконавській та трудовій дисципліні персоналу, доручивши керівникам усіх служб звернути увагу на кожного працівника індивідуально.

– Я спостерігаю за тими, хто працює в управлінні. Люди часто не розуміють або ігнорують свої прямі посадові обов’язки. Якщо керівники служб не наведуть порядок, ми будемо ставити питання суворіше. Вимагаю розпочати системну роботу з приведення штатної чисельності працівників залізниці у відповідність до обсягів виконуваної роботи, і почати цю робота з головного офісу, - сказав Роман Веприцький.

– Ми повинні працювати на той результат, який поставили перед собою і який очікує від нас правління ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в. о. голови Євген Кравцов. Цей результат буде позитивним, якщо кожен із нас на своєму робочому місці зробить все необхідне для цього, - підсумував апаратну нараду керівник регіональної філії,

Було визначено низку конкретних завдань керівникам структурних підрозділів, а також терміни їх виконання.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05