РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗ нагоди свята профспілок на Південно-Західній магістралі пройшов форум залізничників

» гаряча новина  всі новини
3 серпня 2018

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» пройшов форум «Соціальне партнерство», присвячений Дню профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

Участь у форумі взяли член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек, в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький, голова Дорпрофсожу Орест Логошняк, керівники дирекції, служб та структурних підрозділів, представники трудових колективів магістралі. Почесними гостями форуму також стали керівники Жмеринської районної державної адміністрації, районної та міської ради.

Форум залізничників - добра традиція Південно-Західної залізниці. Його проводять з 2002 року, щоб підкреслити єдність цілей та завдань, соціальних цінностей дорожньої адміністрації та профспілок, ушанувати людей, завдяки яким здійснюється успішна взаємодія між керівництвом, профспілками та багатотисячним колективом залізниці, спрямована на дотримання норм законодавства у сфері трудового права, виконання зобов'язань колективного договору, повагу до людини праці.

Член правління ПАТ « Укрзалізниця» Желько Марчек передав учасникам святкового зібрання щирі вітання від очільника Укрзалізниці Євгена Кравцова і зазначив, що люди є багатством компанії, а соціальне співробітництво з профспілками дедалі міцнішатиме.
Вітаючи колег, в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький наголосив на тому, що галузева та дорожня профспілка завжди були і залишаються життєздатним і дієвим механізмом взаємодії керівництва та трудових колективів. А з приходом у залізничну галузь нового менеджменту на чолі з в.о.голови правління Євгеном Кравцовим ефективність діяльності цього механізму значно зросла.

« Сьогодні ми єдині у своїх цілях і шляхах їх реалізації, зорієнтовані на зміни заради наших людей, на розвиток та оновлення галузі, повернення престижу залізничним професіям, - зазначив Роман Веприцький. - Спільними зусиллями ми досягли помітних результатів, позитивної динаміки і не збавлятимемо темпів».
Голова Дорпрофсожу Орест Логошняк подякував за теплі слова на адресу профспілки і запевнив, що вона і надалі залишатиметься виразником і захисником інтересів залізничників.
За рішенням Президії Ради Дорпрофсожу за вагомий внесок у розвиток галузі, соціальне партнерство з профспілками спеціальними відзнаками на форумі було нагороджено члена правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчека та в.о.директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романа Веприцького.

Профспілкові нагороди також отримали заступник голови Дорожньої профспілкової організації Олександр Лозко та голова первинної профспілкової організації Жмеринської дистанції електропостачання Володимир Шамрай.
З нагоди свята галузевої профспілки за багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у підвищення ефективності роботи галузі, відповідальне ставлення до виконання посадових обов'язків, високий професіоналізм та ініціативність в роботі було заохочено 18 кращих працівників залізниці. Ще 170 залізничників отримали почесні відзнаки від керівництва залізниці та Дорпрофсожу за соціальне партнерство.


Свято завершили виступи відомих митців - Віталія Козловського, Валеріївна Симулик та Ніни Шестакової.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05