РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняБудівництво залізничного експресу відвідав Глава Уряду

» гаряча новина  всі новини
1 серпня 2018

Сьогодні, 1 серпня, Прем’єр-Міністр України Володимир ГРОЙСМАН відвідав будівництво лінії швидкісного залізничного сполучення з Міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Відповідальні за будівництво в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген КРАВЦОВ та в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ ознайомили Главу Уряду, віце-прем'єр-міністр України Володимира КІСТІОНА, голову Наглядової ради Шевкі АДЖУНЕРА та представників Київської влади з ходом виконання проекту. Наразі вже вклали 250 м. колії, яка є частиною платформи. Сама ж платформа розташована поруч з лівим крилом терміналу D.

Залізничний експрес, який має з’єднати ст. Київ-Пасажирський з Міжнародним аеропортом «Бориспіль будується з незначним випередженням графіка, а економіє проекту вже становить 120 млн грн.


- Нам вдається – сказав під час спілкування з журналістами Роман Веприцький, - випереджати графік завдяки застосуванню нестандартних рішень. І саме це допомагає розв’язувати найрізноманітніші виробничі завдання. Щодня ми контролюємо ситуацію з будівництвом і якщо виникає якась проблема вирішуємо відразу. Наразі ще рано говори про майбутній графік руху залізничного експресу. Ближче до закінчення будівництва, а ми плануємо його завершити до грудня місяця, будемо корегувати його з керівництвом аеропорту. Адже наш проект призначений для людей.


Довідка:

Залізничне пасажирське сполучення між Києвом і аеропортом Бориспіль буде організоване за маршрутом між станціями Київ-Пасажирський – Київ-Деміївський – Дарниця – ім. Г. Кірпи – Міжнародний аеропорт Бориспіль із зупинками на зупиночній платформі Видубичі, станції Дарниця та в подальшому біля залізничної естакади в районі автомагістралі Київ – Харків. Передбачено курсування рейкових автобусів виробництва PESA.

Час руху поїзда на дільниці Київ-Пасажирський – Міжнародний аеропорт Бориспіль складатиме 35-40 хвилин. Стоянки поїзда на кінцевих пунктах (станція Київ-Пасажирський і термінал D Міжнародного аеропорту Бориспіль) – по 10 хвилин.

За попередніми даними обсяги перевезень залізничним транспортом складають у 2019 році понад 3 млн пасажирів, з подальшим збільшенням у 2020 році – 4,1 млн пасажирів та у 2021 році – майже 4,4 млн пасажирів.

Роботи з реалізації проекту швидкісної лінії залізничного сполучення між містом Київ і Міжнародним аеропортом Бориспіль розпочато регіональною філією «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05