РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняОбрано голову Молодіжної ради Дорожнього комітету профспілки

» гаряча новина  всі новини
12 липня 2018

Сьогодні, 12 липня за участі в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Романа Веприцького відбулося засідання Молодіжної ради Дорожнього комітету профспілки. Метою зустрічі стало обговорення пріоритетних потреб залізничної молоді, пошук шляхів вирішення актуальних професійних ісоціальних проблем молодих залізничників.
Учасники заходу висловили підтримку тим всебічним змінам, якінаразі відбуваються на столичній магістралі.

За словами в.о. директора регіональної філії Романа Веприцького, молодь не лише починає відкрито й чесно говорити про реальний стан справ у виробничих підрозділах, який подекуди приховують деякі керівники, але й активно долучається до процесу оновлення.

«Наприклад, учасники ХХ Спартакіадибрати-близнюки Андрій та Олексій Загоруйки, стали ініціаторами суттєвих зрушень у роботі рідного вагонного депо, - розповів очільник залізниці. – А поштовхом до цього стала наша зустріч та відверта розмова, яка й дала молодим залізничникам надію, що зміни не лише будуть – вони невідворотні».
Як зазначив Роман Веприцький, одним із основних успіхів пілотних програм та проектів, які сьогодні втілюються у регіональній філії, є залучення молоді до роботи на керівних посадах на залізниці та у профспілці, омолодження кадрового складу, яке неодмінно супроводжується спадковістю поколінь - перейняттям досвіду шанованих керівників поважного віку.

Важливо і те, що молоде покоління зрозуміло важливість реформ – як у в країні, так і на залізниці, а також свою авангардну роль у цих реформах. Керівник залізниці закликав молодих залізничників не збавляти досягнутих темпів, вірити у власні сили та можливості на шляху до європейських стандартів.
Роман Веприцький також наголосив на тому, за підтримки в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» та на решті українських залізниць відбуваються переломні зміни в соціальній сфері, яка є одним із пріоритетних напрямків діяльності товариства. Ці зміни, зокрема, стосуються максимального наповнення соціального пакету, ефективного управління соціальними гарантіями, пільгами і компенсаціями, прийняття повноцінного колективного договору, гідної мотивації праці, створення реальних умов та механізмів для забезпечення молоді роботою, житлом, у тому числі й шляхом здешевлення обслуговування іпотечних кредитів.

На засіданні було обрано голову Молодіжної ради у зв’язку з тим, що Андрій Ткаченко за власним бажанням склав із себе виконання цих обов’язків. Новим головою став фахівець адміністративної служби Аміран Абашидзе.

Привітавши нового молодіжного лідера з обранням, Роман Веприцький побажав йому успіхів у реалізації запланованого, зазначивши, що новий очільник молоді позитивно зарекомендував себе і під час організації та проведення ХХ Спартакіади залізничників, і як учасник оновлення роботи Київської дитячої залізниці регіональної філії.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05