РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький продемонстрував учасникам галузевого молодіжного форуму, як оновлюється локомотивне депо Козятин

» гаряча новина  всі новини
4 липня 2018

В.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький та учасники галузевого молодіжного форуму відвідали Козятинське локомотивне депо.

Очільник регіональної філії розповів молодим залізничникам про комплексні програми розвитку залізниці на 2018 рік, на прикладі депо Козятин продемонстрував зміни, яких удалося досягти.

Так, відповідно до Програми поліпшення санітарно- побутових умов працівників депо в структурному підрозділі перекрили дах над ковальським відділенням, оновили тут систему вентиляції, розпочали низку ремонтів, зокрема туалетних кімнат, звільнили цехи від сміття та непотребу, в тому числі непрацюючого обладнання, оновили освітлення, тощо.

Окрім цього, в депо запровадили важливі для його стабільної роботи зміни в системі матеріально-технічного постачання, оплати праці, кадровій політиці, технологічних процесах.
«Позитивна динаміка очевидна, - наголосив Роман Веприцький. - Її вдалося досягти завдяки тим орієнтирами, на які націлило нас керівництво галузі, особисто в.о.голови правління Євген Кравцов, а також зусиллям колективу регіональної філії»

Особливу увагу Роман Веприцький закцентував на тому, що завдяки змінам у підходах до організації та мотивації праці вперше за останні роки вдалося зупинити відтік кваліфікованих кадрів, у тому числі й молоді.

«Сподіваюся, що ви будете гідними продовжувачем традицій попередніх поколінь залізничників, - підсумував Роман Веприцький. - Адже спадковість поколінь - це завжди запорука стабільності та подальшого розвитку».
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05