РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа Південно-Західній залізниці стартуватиме проект по залученню молодих спеціалісті для роботи в залізничній галузі

» гаряча новина  всі новини
3 липня 2018

Сьогодні, 3 липня в управлінні столичної магістралі відбулась зустріч в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Романа Веприцького, голови Допрофсожу Ореста Логошняка, начальника служби кадрової та соціальної політики філії Наталії Груці з кращими випускниками 2018 року Державного університету інфраструктури та технологій. Представляв молодих спеціалістів ректор ДУІТу, доктор технічних наук, професор Панін Владислав та радник директора філії, професор Георгій Етутіс.


Роман Веприцький виступив з ініціативою та запросив молодих спеціалістів до участі у стартових проектах, які цьогоріч вперше запроваджують в регіональній філії. Зокрема, після проходження тестування, яке буде проводити служба кадрової та соціальної політики, фахівцям запропоновано керівні посади в різних підрозділах філії. Після успішного стажування, бо спочатку вони попрацюють заступниками, їх буде переведено на вищі посади.

Цей пілотний проект отримав підтримку Дорожнього комітет профспілки та ректорату університету.


- Ми повинні констатувати, - сказав під час зустрічі Роман Веприцький, - що галузь старіє, і до нас не йдуть молоді спеціалісти. Настав час переглянути кадрову політику залізниці – скерувати її на омолодження персоналу за віковою категорією. Сьогодні це питання на постійному контролі керівництва ПАТ «Укрзалізниця». Окрім цього варто змінювати підходи щодо найважливіших критерій відбору потенційних співробітників. Такої думки дотримується й в.о. голови правління Євген Кравцов, запрошувати на роботу спеціалістів, які готові, як кажуть, працювати з чистого аркушу та створювати їм умови для розвитку лідерських компетенцій і потенціалу для подальшого росту.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05