РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняМолоді залізничники все активніше залучаються до реформування галузі

» гаряча новина  всі новини
2 липня 2018

Днями Козятинська дирекція залізничних перевезень регіональної філії « Південно-Західна залізниця» приймала учасників триденного семінару для молодих залізничників. Захід був організований Управлінням соціальної політики ПАТ « Укрзалізниця» з метою залучення залізничної молоді до тих структурних та ментальних трансформацій, які сьогодні відбуваються в галузі.

Вітаючи учасників семінару, в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький зазначив: « Хочу, щоб кожен з вас мав бажання працювати і ставив за мету працювати по-новому, вірив у свої сили, розвивав свій потенціал і впевнено йшов до наміченого результату. Тоді залізничний транспорт буде справжнім рушієм економічного розвитку країни, як цього прагне керівництво галузі».

Упродовж семінару молоді фахівці, посланці всіх українських залізниць, ознайомилися з організаційною структурою ПАТ «Укрзалізниця», яка формується у процесі реформування галузі, основними аспектами розвитку персоналу та кадрової політики, системою охорони праці в компанії.

Учасникам заходу також було презентовано Стратегію розвитку єдиної молодіжної політики товариства.

Молоді залізничники вчилися успішній проектній діяльності та комунікації, причому не лише теотерично, але й практично. Проекти, над якими працювали учасники семінару, пропонували рішення фундаментальних для компанії завдань: залучення в галузь молоді, її адаптацію та закріплення в структурних підрозділах; залучення молодих залізничників до розвитку міжнародного співробітництва; створення умов для професійного та кар'єрного зростання; розвитку корпоративної культури та ін.


Програма семінару співзвучна стратегічному курсу ПАТ «Укрзалізниця» на підвищення соціального захисту молодих залізничників та створення умов для службового росту талановитої молоді. Ці завдання визнано одним із пріоритетів діяльності товариства. Як зазначив в.о.голови правління Євген Кравцов, «талановита молодь дуже потрібна компанії», тож ПАТ « Укрзалізниця» створює умови для залучення молодих фахівців у галузь, мотивації високих результатів праці молодих залізничників, розкриття їх творчого потенціалу.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05