РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



До Дня Конституції на Південно-Західній залізниці відзначено кращих працівників

» гаряча новина  всі новини
27 червня 2018

Напередодні державного свята – Дня Конституції України адміністрація регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ Укрзалізниця привітала залізничників. Кращих працівників структурних підрозділів столичної магістралі було запрошено до управління залізниці.

Користуючись нагодою, в. о. директора регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ вручив нагороди кращим працівникам, які з нагоди державного свята були відзначені в наказах в. о. голови правління ПАТ Укрзалізниці та в. о директора столичної магістралі.

«День Конституції України – фундаментальне та державотворче свято для нашої країни. Саме такою має бути і наша праця. Спираючись на безцінний досвід і рівень відповідальності, закладений залізничником з великої літери Георгієм Кірпою, та за підтримки особисто в.о. Голови правління «Укрзалізниці» Євгена КРАВЦОВА, наша регіональна філія прямує не простим шляхом змін. Чітко сформовані напрямки руху за найважливішими акцентами, які ми робимо на підвищенні умов праці, гідному рівні заробітної плати та постачання запчастин – є пріоритетом зростання рівня нашого добробуту. І ці галузеві нагороди є відзнакою не лише кожного особисто, це гарна звістка для колективу, в якому ви працюєте, для родини, яка пишатиметься вами, та запорука професійності, - наголосив Роман Веприцький.






За сумлінну працю, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди Дня Конституції України, згідно зі ст. 143 КЗпП України


НАГОРОДИТИ:


Нагородити нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» I ступеня:

ДМИТРЕНКА Дмитра Андрійовича - майстра шляхового виробничого підрозділу Козятинська дистанція колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» IІ ступеня:

МАЛИНКУ Юрія Григоровича - начальника відділу експлуатації служби електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «За заслуги Укрзалізниця» III:

ПРИХОДЬКА Петра Михайловича - головного інженера виробничого підрозділу Козятинська дистанція сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

Нагородити знаком «Залізнична Слава» I ступеня:

ХАРИША Андрія Івановича - начальника пункту технічного обслуговування вагонів виробничого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Козятин регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити знаком «Залізнична Слава» III ступеня:

ВЕСНІНУ Надію Миколаївну - начальника виробничо-технічного відділу виробничого підрозділу Шепетівська дистанція колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ДОРОШ Ірину Петрівну - чергового по залізничній станції Бахмач виробничого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ПОДОЛЬСЬКОГО Юрія Сергійовича - електрозварника ручного зварювання 5 розряду виробничого підрозділу Київська дистанція сигналізації та зв'язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ФИСУНА Петра Миколайовича - головного інженера служби електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити годинником від голови правління ПАТ «Укрзалізниця»:

БАБАКА Віталія Івановича - складача поїздів 6 розряду станції Березань виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ЗАБОЛОТНУ Наталію Вікторівну - диспетчера маневрового залізничної станції Хутір-Михайлівський виробничого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ЗОСІМЧУК Олену Адамівну - інженера 1 категорії виробничого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

КОВТУНА Ігоря Георгійовича - столяра 5 розряду виробничого підрозділу Київська залізнична автобаза регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

КОНДРАТЮК Нелю Василівну - інженера 2 категорії виробничого підрозділу Київська дистанція сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

МАЛАМАНА Олександра Вікторовича - вантажника виробничого підрозділу Жмеринська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

НИНИК Олену Миколаївну - начальника фінансового відділу служби матеріально-технічного забезпечення регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ПОПОВУ Ірину Романівну - старшого інспектора з контролю за виконанням доручень служби локомотивного господарства регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

СВІНТАК Валентину Євгеніївну - машиніста крана (кранівника) 4 розряду виробничого підрозділу ремонтне вагонне депо Коростень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

СУБОЧ Тетяну Владиславівну - мийника-прибиральника рухомого складу 2 розряду виробничого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1 регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «Відмінник локомотивного господарства:

ЗАЙЦЯ Олександра Олександровича - головного інженера виробничого підрозділу локомотивне депо Козятин регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «Відмінник вагонного господарства»:

ВИХРИСТЮКА Романа Володимировича - заступника начальника виробничого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Козятин регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «Відмінник господарства перевезень»:

АЛІПЧЕНКОВУ Ларису Євгенівну - начальника станції Зернове виробничого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ДЯЧКА Петра Миколайовича - диспетчера маневрового станції Вінниця виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «Відмінник пасажирського господарства»:

МАЖУГУ Володимира Івановича - машиніста-інструктора локомотивних бригад виробничого підрозділу моторвагонне депо Чернігів регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «Відмінник колійного господарства»:

СЕНИКА Павла Миколайовича - монтера колії 5 розряду виробничого підрозділу Жмеринська колійна машинна станція регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

15. Нагородити нагрудним знаком «Відмінник господарства автоматики»:

ШЕВЧЕНКА Валерія Васильовича - старшого електромеханіка виробничого підрозділу Фастівська дистанція сигналізації та зв'язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «Відмінник господарства електрифікації»:

ГАВРИЛЮКА Валерія Олексійовича - начальника району контактної мережі виробничого підрозділу Козятинська дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним значком «Відмінник воєнізованої охорони Укрзалізниці»:

ЛИТВИНЕНКА Олександра Володимировича - начальника відділу пожежного нагляду та технічних засобів служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ОМЕЛЬЧЕНКА Вадима Вікторовича - старшого інструктора служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок в економічний та соціальний розвиток регіональної філії «Південно-Західна залізниця, забезпечення потреб населення у перевезенні пасажирів і вантажів, зразкове виконання службових обов’язків та ініціативне відношення до роботи, з нагоди Дня Конституції України, відповідно до статті 143 КЗпП України та п. 3.13 колективного договору між адміністрацією та Дорожнім комітетом профспілки ДТГО «Південно-Західна залізниця» на 2001-2005 роки, пролонгованого на 2006-2018 роки,

НАГОРОДИТИ:


Нагородити почесною грамотою Південно-Західної залізниці:

Беляєва Олега Вадимовича - начальника сектору режиму першого відділу

Буня Віктора Михайловича - оглядача-ремонтника вагонів 5 розряду експлуатаційного вагонного депо Жмеринка

Волошина Сергія Степановича - токаря 5 розряду моторвагонного депо Фастів-1

Гаврюк Надію Іванівну - провідного інженера служби перевезень

Гринішак Світлану Олегівну - головного метролога регіональної філії - начальника Дорожнього центру стандартизації та метрології

Деревицького Максима Володимировича - столяра 5 розряду Конотопської дирекції залізничних перевезень

Каменчук Людмилу Федорівну - бухгалтера 1 категорії Коростенської дирекції залізничних перевезень

Каськевич Світлану Вячеславівну - начальника відділу кадрів Конотопської дирекції залізничних перевезень

Лещенко Юлію Антонівну - провідного економіста фінансово-економічної служби

Малофеєву Вікторію Олександрівну - провідного інженера служби комерційної роботи та маркетингу

Махана Андрія Степановича - ревізора руху Жмеринської дирекції залізничних перевезень

Оніщук Ольгу Валеріївну - провідного юрисконсульта юридичної служби

Семидочну Оксану Василівну - начальника відділу ведення картотек служби статистики

Тарасову Тетяну Миколаївну - начальника відділу кадрів служби кадрової та соціальної політики

Тимощука Олександра Вікторовича - начальника виробничої дільниці Жмеринської дистанції захисних лісонасаджень

Уса Ігоря Валерійовича - начальника станції Бориспіль Київської дирекції залізничних перевезень

Шапран Людмилу Іванівну - провідного юрисконсульта локомотивного депо Київ-Пасажирський

Шарай Людмилу Юріївну - інженера 1 категорії служби матеріально-технічного забезпечення

Щура Сергія Володимировича - головного інженера служби сигналізації та зв'язку

Янкового Володимира Олександровича - енергодиспетчера служби електропостачання













Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05