РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



На Південно-Західній залізниці визначили переможців XX-ї дорожньої спартакіади

» гаряча новина  всі новини
23 червня 2018

23 червня за результатами триденних спортивних баталій визначено переможців ХХ-ї спартакіади серед працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

У спортивних змаганнях взяли участь команди усіх п'яти дирекцій та управління регіональної філії - кращі спортсмени-аматори з усіх трудових колективів столичної магістралі. До речі, серед них чимало титулованих – кандидатів у майстри спорту, переможців світових, всеукраїнських та галузевих змагань.






Програмою спартакіади було передбачено боротьбу у семи видах спорту: гирьовому, армрестлінгу, настільному тенісі, шахах, шашках, волейболі та міні-футболі.

За результатами напружених спортивних баталій призові місця у змаганнях розподілились таким чином:


Гирьовий спорт:

За перше місце в ваговій категорії до 80 кг по гирьовому спорту нагороджується: Чумаков Олег – Київська дирекція залізничних перевезень;

За друге місце нагороджується: Польшин Станіслав – Конотопська дирекція залізничних перевезень;

За третє місце нагороджується: Гапоненко Роман– Конотопська дирекція залізничних перевезень.

За перше місце в ваговій категорії до 90 кг по гирьовому спорту нагороджується: Катерчук Василь – Жмеринська дирекціязалізничних перевезень;

За друге місце нагороджується: Герасимчук Дмитро – Козятинська дирекція залізничних перевезень;

За третє місце в ваговій категорії до 90 кг по гирьовому спорту нагороджується: Василенко Юрій – Коростенська дирекція залізничних перевезень.

За перше місце в ваговій категорії понад 90 кг по гирьовому спорту нагороджується: Безпалий Максим – Конотопська дирекція залізничних перевезень;

За друге місце в ваговій категорії понад 90 кг по гирьовому спорту нагороджується: Сендзюк Ігор – Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

За третє місце нагороджується: Терепа Дмитро – Козятинська дирекція залізничних перевезень.
















Армрестлінг:

За перше місце в ваговій категорії до 80 кг по армреслінгу нагороджується: Лукіянчук Владислав – Козятинська дирекція залізничних перевезень;

За друге місце нагороджується: Шаповал Сергій – Конотопська дирекція залізничних перевезень;

За третє місце нагороджується: Коваль Михайло – Жмеринська дирекція залізничних перевезень.

За перше місце в ваговій категорії до 90 кг по армреслінгу нагороджується: Сендзюк Ігор – Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

За друге місценагороджується: Горецький Віктор – Козятинська дирекція залізничних перевезень;

За третє місце нагороджується: Луговик Сергій – Конотопська дирекція залізничних перевезень.

За перше місце в ваговій категорії понад 90 кг по армреслінгу нагороджується: Ничипорчук Олег – Коростенська дирекція залізничних перевезень;

За друге місце нагороджується: Голосай Сергій – Козятинська дирекція залізничних перевезень;

За третє місце нагороджується: Лежух Анатолій – Жмеринська дирекція залізничних перевезень.


















Шахи.

За перше місце по шахам серед жінок нагороджується Дарманська Тетяна – Коростенська дирекція залізничних перевезень;

За друге місце нагороджується Рябуха Юлія – Конотопська дирекція залізничних перевезень;

За третє місце нагороджується Мазур Ірина – Козятинська дирекція залізничних перевезень.








За перше місце по шахам серед чоловіків нагороджується Янюк Володимир – Козятинська дирекція залізничних перевезень;

За друге місце нагороджується Шаповалов Олександр – Конотопська дирекція залізничних перевезень;

За третє місце нагороджується Плавко Олег – Київська дирекція залізничних перевезень.




Шашки:

За перше місце по шашкам серед жінок нагороджується Власенко Наталія – Коростенська дирекція залізничних перевезень;

За друге місце нагороджується Стойко Інна – Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

За третє місце нагороджується Ткаченко Ганна –Конотопська дирекція залізничних перевезень.








За перше місце по шашкам серед чоловіків нагороджується Стретович Олександр – Коростенська дирекція залізничних перевезень;

За друге місценагороджується: Шаповалов Олександр – Конотопська дирекція залізничних перевезень;

За третє місце нагороджується Шевчук Олександр – Козятинська дирекція залізничних перевезень.






Настільний теніс:

За перше місце по настільному тенісу серед жінок нагороджується Чиченьова Оксана – Київська дирекція залізничних перевезень;

За друге місце по настільному тенісу серед жінок нагороджується Протазанова Раіса – команда Управління Південно-Західної залізниці;

За третє місце по настільному тенісу серед жінок нагороджується Маєвська Любов – Козятинська дирекція залізничних перевезень.




За перше місце по настільному тенісу серед чоловіків нагороджується Поберій Іван – Козятинська дирекція залізничних перевезень.

За друге місце по настільному тенісу серед чоловіків нагороджується Костенко Олександр – Київська дирекція залізничних перевезень.

За третє місце по настільному тенісу серед чоловіків нагороджується Вовк Сергій – Конотопськадирекція залізничних перевезень.






За перше місце по настільному тенісу серед змішаних пар нагороджуються: Чиченьова Оксана та Костенко Олександр – Київська дирекція залізничних перевезень.

За друге місце по настільному тенісу серед змішаних пар нагороджуються Маєвська Любов та Поберій Іван – Козятинська дирекція залізничних перевезень.

За третє місце по настільному тенісу серед змішаних пар нагороджуються Бондарчук Наталія та Коржук Віктор – Коростенська дирекція залізничних перевезень.




Міні-футбол.

За перше місце по міні-футболу нагороджується команда: команда Київської дирекції залізничних перевезень у складі: Благородний Вадим; Король Богдан; Тихий Руслан; Бічук Павло; Півторацький Сергій; Кущ Олег; Портянко Олександр; Капран Дмитро.

За друге місце по міні-футболу нагороджується команда команда Управління Південно-Західної залізниці у складі: Литвиненко Олександр; Щур Сергій; Омельченко Вадим; Тодчук Микола; Богатирчук Іван; Яворський Іван; Герасимець Андрій; Гора Станіслав.

За третє місце по міні-футболу нагороджується команда Конотопської дирекції залізничних перевезень у складі: Пунько Вадим; Харевич Роман; Радченко Юрій; Джур Олександр; Манєшкін Юрій; Цопа Максим; Терехов Ігор; Груша Дмитро.




Волейбол:

За перше місце по волейболу нагороджується команда Київської дирекції залізничних перевезень у складі: Маліновський Петро; Скиданчук Руслан; Майданович Сергій; Коваленко Дмитро; Коваль Василь; Іняков Олександр; Кукуруза Юрій; Школяр Олег.

За друге місце по волейболу нагороджується команда Конотопської дирекції залізничних перевезень у складі: Панюта Андрій; Гіріченко Сергій; Коваленко Віктор; Супрун Антон; Жуков Андрій; Калюжний Олександр; Калюжний Олег; Єрмоленко Вадим.

За третє місце по волейболу нагороджується команда команда Управління Південно-Західної залізниці у складі: Русін Ігор; Шпак Олександрт; Путря Сергій; Веремчук Вадим; Жуковський Олег; Хмель В'ячеслав; Топоровський Олександр; Матюшенко Ігор.








За підсумками фінальних змагань у загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином:


Перше місце у загальнокомандному заліку здобула команда Київської дирекції залізничних перевезень 190 балів;




Друге місце у загальнокомандному заліку посіла команда Конотопської дирекції залізничних перевезень 178 бали;




Третє місце у загальнокомандному заліку посіла команда Козятинської дирекції залізничних перевезень 160 бали;




Четверте місце посіла команда Коростенської дирекції залізничних перевезень 156 бали;




Пяте місце посіла команда Управління Південно-Західної залізниці 129 бали;




Шосте місце посіла команда Жмеринської дирекції залізничних перевезень 127 бали.




Як зазначив голова Дорпрофсожу регіональної філії Орест Логошняк, усі перемоги були досягнуті у напруженій, однак чесній спортивній боротьбі.

Підсумовуючи дорожнє свято спорту, в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький сказав: «Спорт дає не тільки лише відмінну фізичну форму, але й такий необхідний для залізничної справи командний дух і жагу перемоги. Без цього не досягти ні виробничих успіхів, ні тих довгоочікуваних залізничниками змін, за які ми у регіональній філії взялися. Хочу, щоб ви понесли у трудові колективи, на кожне робоче місце ту енергію, якою «зарядилися» за час спартакіади, і поділилися нею з колегами. Спільно ми наведемо лад у регіональній філії, а також досягнемо поліпшення в залізничній галузі. Певен, що ви гідно представлятимете Південно-Західну залізниці на галузевій спартакіаді у Харкові і доведете, що наша залізниця – флагман компанії».

Усіх учасників триденних спортивних баталій, за словами Романа Веприцького, буде заохочено преміальними винагородами.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05