РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: « Працюймо на результат, якщо хочемо змін на краще»

» гаряча новина  всі новини
11 червня 2018

8 червня у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся консультаційно-просвітницький захід «Інформаційний переворот» для інспекторів кадрів філії. Окрім залізничників запрошено до співпраці Київський міський центр занятості.
Перший у своєму роді захід ініційовано службою кадрової та соціальної політики регіональної філії столичної магістралі, для того, щоб розглянути нововведення України на ринку праці, а також ознайомитися з формами та методами співпраці кадровиків зі службами занятості свого регіону.
На початку зустрічі до присутніх звернувся в.о. регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький. Зокрема, він наголосив на важливості та актуальності роботи інспекторів кадрів на місцях, а також розповів про плани філії на 2018 р.

—Ви розумієте, що на всі зміни, які започаткували команда «ПАТ» «Укрзалізниця» і на те, щоб вони дали результат, потрібен певний час,— сказав Роман Веприцький. — Але уже сьогодні наша філія займає першість серед усіх залізниць по багатьом напрямкам діяльності. То ж ми рухаємося правильним курсом. І я сподіваюсь, що наші ініціативи так, чи інакше матимуть позитивну оцінку серед залізничників. Тому не будемо збавляти темп і я дуже хочу, щоб кожен із вас хотів змін і робив все від нього залежне, аби вони втілювалися в життя. Тож, працюймо на результат, а не імітуємо бурхливу роботу.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05