РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняСьогодні у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулось нагородження юних вихованців спеціалізованої дитячої юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Локомотив»

» гаряча новина  всі новини
8 червня 2018

Сьогодні у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулось нагородження юних вихованців спеціалізованої дитячої юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Локомотив», які вибороли нагороди в чемпіонаті України серед юніорів з веслування на байдарках та каное. Вихованці СДЮСШОР «Локомотив» брали участь в змаганнях у складі збірної м. Києва.


На чемпіонат з’їхалися спортивні команди з усіх областей України, де й було розіграні нагороди у кожному виді програми. У запеклій боротьбі на блакитних доріжках веслувального каналу м. Дніпро вихованці «Локомотиву» здобули золоту нагороду на дистанції 5000 м. в байдарці-одиночці, яку приніс команді Максим РЕДЬКО і підтвердив звання майстер спорту України. Окрім цього у байдарці-двійці на дистанції 5000 м. сестри Надія та Віра ІСАЄВИ довели, що вони найсильніші. У складі байдарки-четвірки збірної м. Києва на дистанції 1000 м. Ілля ЧУХЛЕБ, здобув золоту нагороду. Надія та Віра ІСАЄВИ , Софія ЛАГОВСЬКІЙ, Вікторії КОЩЛЯК на дистанції 200 м. вибороли для збірної м. Києва срібну медаль. Цим же складом вони здобули бронзову медаль на дистанції 500 м.

Завдяки юним вихованцям «Локомотиву» та досвідченим тренерам «Локомотиву» Владиславу та Любові ТОПІХИ, Євгену БАКЛАНУ збірна м. Києва посіла друге місце на Чемпіонаті.


Від адміністрації регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було вручено Почесні грамоти юніорам з веслування на байдарках та каное.

ПРЯМА МОВА

Директор філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ звернувся до присутніх з вітальним словом: «Дорогі спортсмени і тренери, ми вітаємо вас з перемогами. Для вас цей рік став багатим на спортивні події та перемоги. Вам вдалося стати призерами і переможцями чемпіонату України серед юніорів з веслування на байдарках та каное. Дуже важливо те, що ви робите. Слухайте своїх тренерів, які допомагають вам досягати таких високих результатів. Бо ваші спортивні перемоги в подальшому житті допоможуть досягти успіхів.

Хочу наголосити, що залізниця завжди підтримувала і у подальшому всіляко сприятиме розвитку спортивних досягнень не лише юніорів спортсменів, а й професіоналів. Щиро сподіваюсь, що вас очікують нові вершини та п’єдестали, а ваша сила, спритність та витривалість стане гарною нагодою для залучення молодого покоління до занять спортом на столичній магістралі».Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05