РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗалізничники влаштували дітям яскраве свято

» гаряча новина  всі новини
1 червня 2018

Сьогодні у багатьох країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей. Традиційно приєдналися до святкування і залізничники Київської регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Дітям батьки яких працюють на залізниці запропонували програму цікавих подій.

На захід завітали й керівництво Столичної магістралі, які привітали та передали поздоровлення від в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова та в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романа Веприцького.

«Хочемо, щоб ви, діти, були щасливими. Для нас - дорослих, немає більшого щастя, аніж ваші усмішки. Нехай ваше дитинством буде безтурботним і наповнене яскравими враженнями. А наш обов’язок, дорослих, піклуватися про це»


Професійні аніматори, з компанія «Томас та друзі» не давали сумувати жодному з учасників свята. Дітворі, звісно, це сподобалося.

« Для залізничників і їх діток, – коментує начальник служби кадрової та соціальної політики Наталя ГРУЦЯ. – Святкування Міжнародного дня захисту дітей на Малій залізниці стало вже традицією. І хоч більшість з них уже не вперше на дитячій залізниці думаю, що сьогоднішнім розважальним заходом - вони задоволені. Бо такі емоції, така радість і посмішки на дитячих обличчях – це найкраще свідчення того, що свято вдалося.»

По завершенні програми у дітлахів залишився справді піднесений настрій, а ще й від того, що адміністрація філії підготувала всім дітям невеличкі подарунки.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05