РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняАдміністрація Столичної магістралі за діалог з профспілками

» гаряча новина  всі новини
1 червня 2018

31 травня відбулося засідання президії та робочої комісії щодо внесення змін та доповнень до Колективного договору регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниці».

На засіданні були присутні в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький, голова Дорпрофсожу Орест Логошняк, голови профкомів дирекції залізничних перевезень філії, начальники служб управління залізниці. Залізничники обговорювали нагальні питання професійного життя галузі, проблемні питання роботи локомотивних депо, дистанцій колії, електропостачання, а також шукали шляхи щодо їх рішення.

На початку перед його учасниками виступив Роман Веприцький. Він, зокрема, звернув увагу залізничників на те, що адміністрація залізниці завжди готова налагоджувати постійний діалог з профспілками. Він наголосив, що повинна бути спільна робота між теркомами та начальниками підрозділів, на місцях, для формування правильної соціальної та економічної політики, врегулювання трудових та економічних проблем.

«Всі ваші ініціативи, які будуть направленні на покращення роботи залізничників, завжди отримують підтримку з боку керівництва як залізниці, так і адміністрації ПАТ «Укрзалізниці», – сказав Роман Веприцький. - Наше з вами завдання працювати так, щоб люди, які трудяться на лінії, могли нам вірити. Наразі для 40 тис. колективу філії, розробляється пілотний проект Контактного центру (call-центр) щодо прямого звернення залізничників до керівництва філії. Це практично гаряча лінія, яка допоможе уникнути багатьох проблем. Ми хочемо чути людей, бо нерідко на місцях на їх проблеми просто не звертають уваги.»

Потім розпочалась робота з внесення змін і доповнень до Колективного договору. Кожну пропозиції щодо зміни діючої норми колдоговору було поглиблено проаналізовано, як службами НОТ, НОК, НЮ, так і членами дорожнього комітету профспілки.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05