РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняДо уваги залізничників!!! З 1 червня працівники Південно-Західної залізниці матимуть можливість звертатися безпосередньо до керівництва регіональної філії

» гаряча новина  всі новини
31 травня 2018

З першого червня у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» розпочинає роботу «Гаряча лінія», на яку працівники можуть звернутися для вирішення нагальних виробничих питань. Новий формат прямого спілкування покликаний розширити той діалог із трудівниками, який керівництво регіональної філії започаткувало з метою «Почути кожного».

«Ми продовжуємо викорінювати хронічну практику, коли рядових залізничників, їхні потреби й болі, не чули роками, - говорить в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький. – У результаті в людей виникло невдоволення й зневіра, на місцях накопичилися проблеми, які необхідно терміново вирішувати для стабільної роботи всієї залізниці».

Відзавтра кожен працівник регіональної філії може звернутися на телефонну «Гарячу лінію» із запитаннями та пропозиціями щодо поліпшення роботи або скаргою на незаконні дії керівника свого структурного підрозділу.

Звернення прийматимуться у понеділок - четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:45. Відповідь запитувачі отримуватимуть не пізніше, ніж за п’ять діб від моменту звернення.

Щотижня оприлюднюватиметься звіт про результати роботи прямого зв’язку між працівниками та менеджментом регіональної філії.

«Уперше за останні роки керівництво регіональної філії переходить від імітації турботи про людей до реальних справ, – наголошує Роман Веприцький. – Очікуємо, що у такий спосіб ми зможемо встановити дієвий зворотний зв’язок, переконати працівників, що ми з ними на одному боці, спільними зусиллями зробити кращою нашу залізницю та прискорити ті перетворення, які було розпочато в залізничній галузі».

Нагадаємо, що з метою прямого діалогу із працівниками в регіональній філії раніше було започатковано практику виїзних апаратних нарад та регулярних зустрічей керівництва залізниці з трудовими колективами.


Телефони «Гарячої лінії»:

Внутрішній залізничний телефон: 5-43-21

Міжміський телефон: (044) 465-43-21


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05