РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняКадрова політика на Південно-Західній залізниці

» гаряча новина  всі новини
16 травня 2018

Сьогодні відбулась робоча зустріч в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Романа Веприцького з керівниками дев’яти навчальних закладів залізничного профілю та керівниками дирекцій залізничних перевезень.

Головна мета зазначеного зібрання – привернення уваги керівників і розробити Дорожню карту – план змін та нове бачення щодо залучення на роботу молодих спеціалістів.

Напочатку зустрічі Роман Веприцький акцентував увагу керівників на кадрових проблемах, які сьогодні є на залізниці. «Ми хочемо поговорити з вами відверто, почути ваші зауваження і пропозиції. У нас є можливість поспілкуватися, запитати про те, що вас цікавить, і головне виробити дорожню карту, яка дасть нам можливість вирішити кадрове питання на залізниці. Хочу бачити від кожного із вас ініціативу, бажання працювати на результат, - зазначив Роман Веприцький. – Все у наших руках. Головне - не імітувати зміни, а спільними зусиллями докорінно змінювати ситуацію».
Роман Веприцький поінформував присутніх, як будуть вирішуються технічні та організаційні проблеми, пов’язані з проходженням виробничої практики у залізничних підрозділах. Він підкреслив, що є повне взаєморозуміння з керівництвом ПАТ «Укрзалізниці» і наразі вивчаються можливості, як заохотити молодих фахівців працювати на залізниці. Ще один важливий момент – фінансовий механізм, за яким буде оплачуватися практика студентів. Тоді молода людина буде мати чіткий орієнтир, у баченні перспектив росту, і в неї буде можливість трудитися з максимальною віддачею.

На думку учасників засідання, такий підхід змінить ситуацію і поверне важливість престижу професії залізничників.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05