РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняКерівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» провело зустріч з профспілковим активом магістралі

» гаряча новина  всі новини
16 травня 2018

Керівний склад регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» на чолі з в.о. директора Романом Веприцьким провів спільну нараду з представниками Дорпрофсожу та теркомів. Темою наради, яка в такому широкому форматі проводилася вперше, стало підведення підсумків роботи за чотири місяці 2018 року, зокрема, аналіз виконання соціальних програм регіональної філії, а також діалог щодо шляхів вирішення проблемних питань.

Відкриваючи нараду Роман Веприцький зазначив, що «керівництво ПАТ «Укрзалізниця» та його регіональної філії «Південно-Західна залізниця» завжди відкрите до діалогу з профспілками, прислухається до думок профспілкового активу - це допомагає рухатися вперед і якісно змінюватися».

У своєму слові голова Дорожньої профспілкової організації Орест Логошняк відмітив ті системні зміни, які розпочато на залізниці, та авангардну роль керівництва регіональної філії у їх реалізації.

Водночас профспілковий голова наголосив на тому, що чимало актуальних для трудового колективу проблем залишається невирішеними або вирішеними неповністю. Це, зокрема, питання забезпечення працівників питною водою, якісним спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту, мийними засобами; укомплектування залізничних підприємств аптечками та медикаментами; налагодження соціально-побутових умов залізничників; виконання працівниками невластивих їм функцій, тощо.
Неправильною, на думку Ореста Логошняка, є і позиція окремих керівників структурних підрозділів, які не залучають профспілкові комітети та актив до вирішення наболілих виробничих та соціальних питань, зокрема, питань матеріально-технічного забезпечення підрозділів та поліпшення санітарно-побутових умов їх працівників. Такий стан справ є неприпустимим.

Запрошені до діалогу представники теркомів дирекцій залізничних перевезень також висловили керівництву регіональної філії низку побажань, основними з яких було нормалізація ситуації із закупівлями запчастин, інструменту, спецодягу; усунення перекосів у заробітній платі; перегляд практики позбавлення працівників преміального заохочення, якщо виробничі показники не виконуються не з вини працівника, поліпшення умов праці та ін.

В.о.директора регіональної філії Роман Веприцький та керівники причетних служб компетентно відповіли на всі запитання профактиву. Було поставлено конкретні завдання щодо усунення недоліків, визначено відповідальних осіб та строки.

Підсумовуючи плідну зустріч, Роман Веприцький зазначив, що вона є прикладом того, що будь-які проблеми успішно вирішуються шляхом діалогу, а не конфронтації, а об’єднання зусиль примножує результат.

«Люди на місцях уже бачать цей результат, - наголосив Роман Веприцький. – І зупинятися не можна. Щоб залізничники вірили нашому слову й приєднувалися до тих змін, які розгорнулися».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05