РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняФахівці Південно-Західної та Львівської залізниць обговорили шляхи збільшення пропускної спроможності стику Здолбунів

» гаряча новина  всі новини
17 травня 2018

Проблемні питання пропуску поїздів через стикову станцію Здолбунів, які спричиняють погіршення якості роботи локомотивного та вагонного парку Укрзалізниці, та термінові заходи до стабілізації ситуації стали предметом обговорення фахівців Південно-Західної та Львівської залізниць, яка днями пройшла у Здолбунові.

У заході узяли участь директор з інженерно-технічного забезпечення ПАТ «Укрзалізниця» Володимир Крот та представники департаментів управління рухом і локомотивного господарства.

Учасники зустрічі проаналізували підсумки роботи у першому кварталі та квітні по стику Здолбунів, через який здійснюється найбільший за обсягами обмін поїздів між Південно-Західною та Львівською залізницями, та обговорили питання поліпшення експлуатаційної роботи по західних стиках.

У ході діалогу основним проблемним питанням було визнано низький рівень планування перевізного процесу на усіх рівнях – від низового до центрального, і відсутність дієвого контролю за реалізацією запланованого.

«Вихід зі ситуації, що склалася, – це графікова їзда, різнорівневе узгоджене між собою планування, жорсткий контроль за виконанням запланованого», - зазначив директор з інженерно-технічного забезпечення ПАТ «Укрзалізниця» Володимир Крот.
У ході зустрічі розглядалася можливість подовження плечей обслуговування та обкатки локомотивних бригад на ділянках Жмеринка – Гречани – Клепарів (для Південно-Західної залізниці); на ділянках Тернопіль – Козятин, Тернопіль – Вінниця, Тернопіль – Гнівань, Тернопіль – Вапнярка, Максимівка – Жмеринка, Максимівка – Гнівань, Максимівка – Вінниця, Максимівка – Козятин, Максимівка – Вапнярка, Підволочиськ – Жмеринка, Підволочиськ – Гнівань, Підволочиськ – Вінниця, Підволочиськ – Козятин, Підволочиськ – Вапнярка (для Львівської залізниці); на ділянці Козятин – Львів (для обох залізниць).

На думку фахівців, здатні стабілізувати непросту поїзну ситуацію, що склалася, їзда локомотивних бригад по обороту, постійний контроль за режимом роботи і відпочинку локомотивних бригад, оперативне формування поїздів за наявності вагонопотоку, рівноцінний обмін поїздами в обох напрямках, робота з великоваговими поїздами та «далекобійними» бригадами, використання двогрупних поїздів у пасажирському русі, впорядкування питань ремонту локомотивів, поломки яких виникли на шляху прямування.

В. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький висловив переконання, що спільними зусиллями вдасться досягти стабілізації усе ще непростої ситуації в експлуатаційній роботі суміжних залізниць через стикові станції. «Сьогодні ми визначили заходи до врегулювання поїзної роботи по стиках, – повідомив Роман Веприцький, – визначили відповідальних та строки виконання. За місяць зберемося знову, і я певен у подальших позитивних результатах».

В свою чергу в. о. директора регіональної філії «Львівська залізниця» Зіновій Заньків подякував колегам із Південно-Західної магістралі за готовність до діалогу з вирішення будь-яких проблем і зокрема за конструктивний підхід до врегулювання напруженої ситуації, що виникла в поїзній роботі на стику двох магістралей у Здолбунові. «Запорукою стабільної поїзної роботи на переходах зі сусідніми залізницями є обопільна графікова дисципліна та чітке двостороннє оперативне планування, – зазначив Зіновій Заньків. – Ці завдання стали результатом двосторонньої зустрічі і є пріоритетними у подальшій співпраці з колегами Південно-Західної залізниці».

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05