РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняУ локомотивному депо Київ-Пасажирський впроваджуватиметься європейський досвід роботи з тяговим рухомим складом

» гаряча новина  всі новини
14 травня 2018

Локомотивне депо Київ-Пасажирський буде майданчиком для пілотного впровадження європейського досвіду ремонту та експлуатації тягового рухомого складу. Про це повідомив в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький під час зустрічі з трудовим колективом депо.За словами Романа Веприцького, це одностайне рішення керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії, яке було прийняте після візиту українських залізничників до Відня для ознайомлення з досвідом роботи транспортної компанії Австрії (?sterreichische Bundesbahnen, ?BB).

Вибір депо Київ-Пасажирський для реалізації пілотного проекту обумовлений тим, що локомотивне депо на загальнодержавному рівні виконує близько 80% роботи в пасажирському русі.

«Наше завдання, – розповів керівник залізниці, – за короткий час створити на базі депо сучасне високотехнологічне підприємство, яке на якісно новому рівні буде забезпечувати процес ремонту та експлуатації тягового рухомого складу».

У ході реалізації пілотного проекту посилена увага приділятиметься модернізації верстатного парку, планово-випереджальному забезпеченню виробничого процесу запчастинами, матеріалами та інструментом; запровадженню енергоощадних технологій, а також програмного продукту, який дозволить миттєво відстежувати кожний етап виробництва та ідентифікувати виконавця робіт; створенню цивілізованих умов праці персоналу; гідній мотивації високих результатів праці. Основні заходи пілотного проекту планується запровадити до початку осені.

Водночас, за словами Романа Веприцького, на новий рівень буде піднесено і відповідальність працівників за кінцевий результат роботи – від керівників до рядових залізничників.

«Хочу бачити від кожного з вас ініціативу, дбайливе ставлення до залізничного майна, бажання працювати на результат, - зазначив Роман Веприцький. – Все у наших руках. Головне не імітувати зміни, а спільними зусиллями докорінно змінювати ситуацію».

У ході візиту до локомотивного депо Роман Веприцький вже традиційно поцікавився нагальними проблемами деповчан. Залізничники озвучили потребу в приміщенні для відпочинку локомотивних бригад, якісному харчуванні, своєчасному забезпеченні запчастинами та інструментом, вирішенні питання підвезення локомотивних бригад до/з місця роботи, підвищенні заробітної плати, тощо.
«Проблеми кожного працівника буде почуто – така принципова позиція керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії, - наголосив Роман Веприцький. – Ви вже мали змогу в цьому переконатися, так буде і надалі».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05