РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західна залізниця вшанувала залізничників-ветеранів війни

» гаряча новина  всі новини
8 травня 2018

Напередодні 73-ї річниці перемоги у Другій світовій війні в регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» тепло й щиро привітали ветеранів та учасників війни, яких на залізниці близько 1,5 тис. чоловік.

Для тих, хто пройшов війну нелегкими бойовими стежками, хто працював задля перемоги в тилу та піднімав країну з руїн, керівництво регіональної філії ініціювало низку святкових заходів.

Зокрема, вже традиційно перед вокзалом Дарниця у Привокзальному парку пам’яті дарничанам, загиблим у 1941-1943 роках, відбулося урочисте вшанування залізничників-ветеранів та учасників Другої світової війни.


Участь у заході взяли участь Директор з розвитку персоналу та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Євген Козак, керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» а також делегації дирекцій залізничних перевезень.
Духовий оркестр 8-го Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби прикрасив святкову зустріч незабутніми мелодіями воєнних років, що викликали у сивочолих гостей свята спогади та сльози на очах.
Відбулося покладання квітів до меморіалу, скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих у 1939-1945 роках.

Звертаючись до ветеранів та учасників Другої світової війни, в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький зазначив, що їхній подвиг завжди житиме в серцях вдячних нащадків.

«Ми схиляємося перед вашою мужністю й героїзмом, любов’ю до рідної землі й самопожертвою заради неї, - сказав Роман Веприцький, - завжди пам’ятатимемо, якою ціною ви заплатили за Перемогу, шануватимемо ваш ратний і трудовий подвиг. Міцного вам здоров’я, мирного неба над головою, добробуту в родинах. Спасибі, що ви є і що ви з нами».
Не обійшлося свято і без частування – славетної солдатської каші та бойових ста грамів, під які ветерани та учасники Другої світової війни згадали загиблих друзів та тих, хто пішов з життя у післявоєнні роки через рани і хвороби.

За рішенням керівництва регіональної філії, всі учасники бойових дій, інваліди та ветерани війни, які обліковуються у дорожній ветеранській організації, отримали до свята Перемоги матеріальну допомогу.

Окрім того, було організоване відвідування вдома немічних та самотніх залізничників-ветеранів.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05