РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західна та Одеська залізниці спільними зусиллями оптимізують експлуатаційну роботу на стикових станціях

» гаряча новина  всі новини
7 травня 2018

Фахівці ПАТ «Укрзалізниця», регіональних філій «Південно-Західна залізниця» та «Одеська залізниця» під час робочої зустрічі на стиковій станції Миронівка виробили алгоритм спільних дій щодо оптимізації експлуатаційної роботи обох залізниць на стиках, більш раціонального використання рухомого складу та локомотивних бригад, якіснішого планування поїзної роботи диспетчерським апаратом.


ПАТ «Укрзалізниця» на заході представляли перший заступник начальника Департаменту управління рухом Євген Кучеренко та перший заступник начальника Департаменту локомотивного господарства Євген Ткаченко. Делегації Південно-Західної та Одеської залізниць очолювали керівники регіональних філій Роман Веприцький та В’ячеслав Єрьомін.

Під час зустрічі відбувся конструктивний обмін думками щодо внесення змін в організацію руху на ділянках Козятин – Миронівка – Знам’янка, Подільськ – Гречани, Подільськ – Вінниця, Подільськ – Козятин, а також на стикових станціях Миронівка, Жмеринка та Вапнярка.

Зокрема, фахівці зійшлися на необхідності виділити у чинному графіку руху варіативні нитки поїздів для роботи локомотивних бригад Південно-Західної та Одеської залізниць на подовжених плечах обслуговування, а також відійти від зміни локомотива та обробки поїздів на стикових станціях.

«Добре налагоджена логістика – основа успішного бізнесу і запорука економічної розвитку регіонів і країни в цілому. Тому для нас важливо максимально оптимізувати процес пропуску поїздів та експлуатаційну роботу на стикових станціях, щоб унеможливити затримки рухомого складу і прискорити обмін поїздів на межі регіональних філій. Адже є потреба у цілодобовому пропуску певної кількості пар поїздів, який ми забезпечуємо, незважаючи на активне проведення робіт з ремонту і оновлення інфраструктури на дільницях, що на шляху слідування до стикових станцій. Тим паче, вибагливий клієнт потребує більш швидкого перевезення вантажів у внутрішньому сполученні», – підкреслив В’ячеслав Єрьомін в ході зустрічі.


У ході діалогу обговорювалися також питання більш якісного планування поїзної роботи диспетчерським апаратом, зокрема організації рівномірного підведення та здачі поїздів на стикових станціях; проблемні моменти використання локомотивного парку та робочого часу локомотивних бригад, обміну поїздів під час виконання ремонтно-колійних робіт.

«Це перша із запланованих зустрічей з колегами із суміжних залізниць, яку ми провели з метою підвищення показників експлуатаційної роботи не лише окремих регіональних філій, а в цілому ПАТ «Укрзалізниця», - говорить в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький. - Ми єдина команда, яка напрацьовує досконалу систему виробничих взаємовідносин для безумовного виконання тих завдань, які стоять перед компанією і які доводить до регіональних структур правління ПАТ «Укрзалізниця».


За словами Романа Веприцького, найближчим часом заплановано провести подібну зустріч і з колегами з регіональної філії «Львівська залізниця».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05