РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗ початку року на Південно-Західній залізниці зафіксовано 42 випадки невиробничого травматизму

» гаряча новина  всі новини
12 квітня 2018

З початку року на Південно-Західній залізниці зафіксовано 42 випадки невиробничого травматизму, 24 із них закінчився смертю потерпілих. Минулого року за аналогічний період було зафіксовано 36 випадків невиробничого травматизму, 28 з яких - смертельні. Із загальної кількості потерпілих протягом 2018 року було зафіксовано травмування 1 дитини до 16 років. За аналогічний період минулого року 2 випадки травмування неповнолітніх.

Окрім цього, зафіксовано 1 випадок травмування міською електричкою, 1 з яких закінчився смертю.

Швидкісними електропоїздами Інтерсіті+ на території регіональної філії «Південно-Західної залізниці» цього року сталося 2 випадки невиробничого травматизму, 2 потерпілих загинули.

Південно-Західна магістраль наголошує: залізниця – зона підвищеної небезпеки. Адже попередити наїзд рухомого складу, на жаль, практично неможливо. Тож, неуважність громадян при перебуванні на коліях становить неабияку загрозу для життя пішоходів і перешкоду для руху поїздів.

Залізниця зі свого боку посилено проводить профілактичну та роз’яснювальну роботу серед громадян щодо правил безпечної поведінки на її об’єктах. Зокрема працівники воєнізованої охорони на територіях станцій інспектують місця масового ходіння громадян по залізничних коліях станцій та перегонів з метою попередження наїздів рухомого складу на громадян; розміщують на станціях та вокзалах, у місцях продажу квитків, на пасажирських платформах, у поїздах пам’яток та оголошують по гучномовному зв’язку про небезпеку ходіння по коліях, нагадують про основні правила особистої безпеки пасажирів при користуванні залізничним транспортом.

Залізничники закликають пішоходів переходити колії лише в установлених місцях, користуючись пішохідними настилами, переїздами і переходами, в жодному разі не перелазити під вагонами, бо в будь-який момент поїзд може рушити, а також не залазити на вагони, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом високої напруги.

Лише неухильне дотримання правил поведінки на залізничному транспорті дозволить зберегти життя і здоров’я громадян.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05