РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняУ 2017 році Південно-Західна залізниця спрямувала на виконання зобов’язань Колективного договору з профспілками понад 1,5 млрд грн

» гаряча новина  всі новини
6 квітня 2018
Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ Укрзалізниця» в 2017 році направила на виконання положень Колективного договору між адміністрацією та дорожнім комітетом профспілки залізничників і транспортних будівельників України майже 1 млрд 509 млн грн. Ці кошти дозволили сторонам договору не лише виконати взяті на себе зобов’язання, але й розширити пакет соціально-економічних гарантій працівникам.
Так, упродовж 2017 року було внесено вісім доповнень до чинної редакції Колективного договору, зокрема, щодо доплат залізничникам, які працюють у зоні АТО, залізничникам-донорам, працівникам, нагородженим званням «Почесний залізничник», «Почесний працівник транспорту України», знаком «Залізнична Слава», тощо.


Упродовж 2017 року адміністрація та профспілковий комітет регіональної філії посилену увагу приділяли соціальному захисту залізничників.
Так, середньомісячна заробітна плата по залізниці у порівнянні з попереднім роком зросла більш як на 35 % і перевищила 8 тис. грн.
На заходи з охорони праці за звітний період було спрямовано 97,9 млн грн. Витрати на кожного працівника регіональної філії у середньому становили 2484 грн, що на 51 % більше, ніж у 2016 році. Ці кошти направлені на забезпечення залізничників спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту, а також молоком і питною водою, створення належних умов праці та виробничого побуту, тощо.
Загальна кількість охоплених усіма видами оздоровлення торік становила 11 936 осіб, серед них 3,5 тис. – це діти залізничників.
Працівники мали змогу за потреби звертатися до адміністрації та профспілок по різні види одноразової матеріальної допомоги; користувалися медичними страховими полісами, за які працюючим наполовину, а пенсіонерам повністю сплачувала регіональна філія. Так, учасниками соціальної програми добровільного медичного страхування у регіональній філії торік були більш як 36,5 тис. працівників і понад 26 тис. пенсіонерів.
У 2017 році на залізниці проведено низку спортивно­масових заходів. Майже 1,5 тис. спортсменів­залізничників узяли участь у змаганнях з футболу, міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, армреслінгу, шахів та інших видів спорту. За кошти Дорпрофсожу учасникам змагань було придбано спортивну форму та відповідну атрибутику.
Як зазначив голова Дорпрофсожу Орест Логошняк, на цей час між сторонами договору склались ділові, партнерські відносини, що дозволяє вирішувати всі проблемні питання шляхом діалогу, позитивно позначається на розвитку соціальних програм регіональної філії.
Яскравим прикладом такого партнерського діалогу стала і сама звітна конференція Дорпрофсожу, під час якої представники трудових колективів мали змогу прямої комунікації з актуальних питань з керівництвом регіональної філії.
У своєму підсумковому слові до трудового колективу в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький зазначив, що попри падіння обсягів перевезень, на залізниці ініціюють і втілюють в життя проекти, спрямовані на якісний розвиток і оновлення всіх сторін діяльності регіональної філії, у тому числі й соціальних програм. Керівництво залізниці і Дорожня профспілкова організація і надалі забезпечуватимуть своїм працівникам гідний соціальний пакет, поліпшуватимуть умови праці та відпочинку, стимулюватимуть високу результативність і творчий підхід до справи, раціональне використання ресурсів, підвищення кваліфікаційного рівня залізничників.
«На це націлює нас правління ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о.голови правління Євген Кравцов, - наголосив Роман Веприцький. – Це відповідає тим стратегічним завданням, які поставлено перед галуззю у процесі створення залізничної компанії європейського зразка. І солідарна відповідальність дозволить нам досягти успішних результатів».6 квітня 2018 
Шановні колеги !

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05