РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа Південно-Західній залізниці жорстко реагуватимуть на безгосподарність та пасивну позицію керівництва структурних підрозділів, яка спричиняє відтік кваліфікованих кадрів

» гаряча новина  всі новини
4 квітня 2018

Керівника залізниці обурила занедбаність ремонтних цехів та дільниць, а також санітарно-побутових приміщень.

Зокрема, підлога в більшості з них промащена товстим прошарком мастила. В одному з цехів через порив зношеного водогону утворилися іржаві калюжі. Електричних дротів, що звисають згори, можна торкнутися головою. Є проблеми з каналізаційними стоками та опалювальними мережами. У роздягальнях брудно, смердить, немає індивідуальних шаф для працівників, пральні для робочого одягу.

«Нещодавно ми започаткували в структурних підрозділах санітарні дні, - зазначив Роман Веприцький. - Де результат?»У депо також відсутнє перспективне планування питань матеріально-технічного забезпечення виробничого процесу необхідними запчастинами, матеріалами та інструментом. Через брак паперу вчасно не роздруковуються та не видаються працівникам розрахункові листки із відомостями про нараховану заробітну плату, що викликає невдоволення колективу.

Найгірше, що керівництво депо та місцева профспілкова організація займають пасивну очікувальну позицію, а активні спроби покращити ситуацію замінили констатуванням фактів та написанням листів у причетні служби.

Як результат, у важливому для забезпечення стабільної діяльності усієї регіональної філії структурному підрозділі спостерігається постійний і вже відчутний для роботи відтік кадрів.«Люди не хочуть працювати по-старому, не затримуються там, де про них не дбають, - підсумував побачене в депо Роман Веприцький. - Безгосподарність та пасивна позиція керівництва породжує відтік кадрів, за який керівники депо несуть персональну відповідальність».

За підсумками проведеного інспектування до винних у незадовільному стані, що спостерігається в локомотивному депо Дарниця, будуть вжиті дисциплінарні заходи. Буде також сформований комплексний план невідкладних заходів до поліпшення ситуації в структурному підрозділі. Його реалізацію Роман Веприцький триматиме під особистим контролем.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05