РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗавдяки введенню в дію спеціальної камери час пофарбування локомотивів у Козятинському локомотивному депо скоротився майже втричі

» гаряча новина  всі новини
29 березня 2018

Для прискорення фарбувальних робіт, поліпшення умов праці залізничників, задіяних у цих роботах, у Козятинському локомотивному депо було введено в дію спеціальну фарбувальну камеру. Це скоротило повний цикл пофарбування локомотивів з двох тижнів до п’яти днів і пришвидшило видачу тягового рухомого складу в роботу.

Рішення про введення в дію фарбувальної камери було прийняте в рамках реалізації програми розвитку локомотивного господарства.

Фарбування локомотивів проводилось у цехах, де електровози ремонтують в обсязі ПР-3, що погіршувало умови праці ремонтників. При цьому в депо є спеціальна фарбувальна камера, яка тривалий час не експлуатувалась через відсутність відповідного обладнання та інструменту.
«Оперативно вирішити цю проблему нам дозволили започатковані у регіональній філії програми розвитку локомотивного господарства та поліпшення умов праці залізничників, - говорить в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький. – У найкоротший термін було придбане необхідне обладнання, інвентар, сучасні засоби індивідуального захисту працівників, які працюють у шкідливих умовах. Сьогодні, 29 березня, за ворота депо вийде перший локомотив, пофарбований у щойно введеній в дію спецкамері».
Фахівці депо вже отримали завдання підвищити ефективність роботи фарбувальної камери, щоб максимально задіяти її для пофарбування усіх дорожніх локомотивів, які того потребують.

«Регіональна філія вживає вичерпні заходи до вирішення гострої на цей час проблеми дефіциту тяги,- говорить Роман Веприцький. – Це доповнення тих зусиль, які вживає керівництво ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о. голови правління Євген Кравцов для кількісного та якісного оновлення локомотивного парку українських залізниць».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05