РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: Ми рухаємося у потрібному напрямку

» гаряча новина  всі новини
2 березня 2018

В.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький взяв участь у ІІ Міжнародній конференції «Залізниці України: розвиток та інвестиції – 2018», яка днями пройшла в Києві.

Захід зібрав солідний склад учасників – у роботі форуму взяли участь представники Верховної Ради України, Міністерства інфраструктури, ПАТ «Укрзалізниця» на чолі з в.о. голови правління Євгеном Кравцовим, Антимонопольного комітету України, Європейського інвестиційного банку, ДП «Залізниця Молдови», АТ «Грузинська залізниця» та ін.

Учасники конференції обговорили основні вектори залізничних змін, зокрема, законодавчі ініціативи, що стосуються діяльності залізничної галузі, інвестиційні плани та перебіг реформування ПАТ «Укрзалізниця»; можливості міжнародних інвестицій у розвиток залізничного транспорту України.

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов поінформував присутніх про створення ефективної моделі управління українською залізницею.

Окрім цього, жваву дискусію на форумі викликали питання формування нової моделі ринку залізничних перевезень та конкурентного середовища; оптимізаціївитрат і підвищення ефективності залізничних перевезень, конкуренції та кооперації з іншими видами транспорту, а також проблеми взаємодії залізниць.
Роман Веприцький у своєму слові до учасників міжнародного форуму зазначив, що Південно-Західна залізниця за короткий період досягла відчутних змін, зокрема у приміському сполученні, обсяги якого є найбільшими в Україні (близько 40 %), у вантажній та пасажирській роботі, а також у реформуванні всіх сфер своєї діяльності. У регіональній філії започаткована та успішно реалізується низка системних проектів з оновлення інфраструктури, тяги, умов праці залізничників, соціальної сфери, тощо.

«Ми активно розвиваємось, - зазначив Роман Веприцький. – Є амбітні перспективні плани. Зокрема, наразі вивчаємо можливості добудувати міст Кирпи у Києві, а також готуємося до прокладення залізничної гілки нааеропорт Бориспіль».

Важливою складовою змін, які наразі проводяться на залізниці, за словами Романа Веприцького, стала і надалі залишатиметься турбота про людей, підвищення соціальних стандартів, поліпшення умов праці та виробничого побуту.

«Вже є конкретні результати реформування, які свідчать що ми рухаємося у потрібному напрямку», - підсумував керівник регіональної філії.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05