РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання2018-й буде роком наведення ідеального ладу на вузлових станціях Південно-Західної залізниці, - Роман Веприцький

» гаряча новина  всі новини
3 лютого 2018

Беручи до уваги значущість роботи, яку виконують великі залізничні вузли, для сталого економічного розвитку всієї Південно-Західної залізниці, вони мають бути технічно модернізовані, укомплектовані штатно, забезпечені всім необхідним для безперебійного та безпечного функціонування, приведені до ідеального санітарно-культурного стану.

Таке завдання на 2018 рік окреслив в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький під час візиту до Козятинського та Коростеньського залізничних вузлів.
Це була заключна поїздка очільника регіональної філії, яку він спільноз керівниками причетн их служб здійснив з метою напрацювання комплексних заходів з розвитку вузлових сортувальних станцій, визначення обсягів необхідних робіт та фінансування, відповідальних осіб і термінів виконання поставлених завдань.

Серед цих завдань актуальні для кожного вузла питання ремонту колій та стрілочних переводів; уніфікованого технічного переоснащення; забезпечення автотранспортом, матеріалами та кадрами; оновлення виробничих будівель та споруд; розширення мережі відеоспостереження та зон освітлення; створення комфортних умов праці та виробничого побуту залізничників, тощо.
Окремо у ході візиту стояло питання огородження службового переходу по станції Козятин для уникнення випадків невиробничого травматизму, адже попри те, що неподалік є пішохідний міст, місцеві жителі наражають себе на небезпеку, снуючи між вагонами та маневровими локомотивами.

«Завдяки започатковані на залізниці програмі розвитку вузлових сортувальних станцій, 2018-й буде роком наведення ідеального ладу на цих об’єктах, - говорить Роман Веприцький. – Певен: коли перевірятимемо виконану роботу, ми побачимо гідний результат».
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05