РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: Будемо системно змінювати роботу всього сектору приміських перевезень

» гаряча новина  всі новини
10 січня 2018

В.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький проінспектував роботу моторвагонного депо Фастів-1, зокрема, оглянув стан приміських електропоїздів, умови праці та виробничого побуту деповчан, а також відверто обговорив із залізничниками питання системного оновлення діяльності дорожнього господарства приміських перевезень.

Як зазначив Роман Веприцький, незадовільна робота сектору приміських пасажирських перевезень Південно-Західної залізниці лише у грудні 2017 року допустила близько двохсот разів несвоєчасний вихід із депо по технічному стану електропоїздів на приміські маршрути, що є неприпустимим.

Інспектування депо, за словами в.о. директора Філії, дозволило йому на власні очі побачити передумови провальних результатів. «Відсутність запчастин, інструменту, спецодягу, нормальних умов праці та відпочинку для трудівників, катастрофічна безгосподарність, низька мотивація праці – ось ті чинники, які заважають депо якісно працювати, призводять до нестачі рухомого складу, незадовільного стану приміських поїздів та невдоволення пасажирів», – зазначив Роман Веприцький.

Водночас менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» взяв курс на запровадження сучасних технологій підготовки поїздів до рейсу, створення пасажирам комфортних умов для залізничних подорожей. Щоб втілювати його в життя, необхідно комплексно змінити ситуацію в дорожньому секторі приміських перевезень. І цю роботу вже розпочато.
Так, керівництво регіональної філії вже окреслило першочергові заходи, які дозволять покращити забезпечення моторвагонних депо запчастинами, необхідними для нарощення обсягів капітальних та поточних ремонтів рухомого складу. Поставлене завдання оновити в депо обладнання та інструмент; забезпечити трудівників спецодягом, спецвзуттям і рукавицями; нормалізувати умови праці та виробничого побуту, який теж є невід’ємною складовою успішної виробничої діяльності.

Серед пріоритетів Роман Веприцький озвучив також необхідність раціонального використання дефіцитного приміського рухомого складу. Для цього необхідно проаналізувати пасажиропотоки і визначити актуальну для кожного напрямку составність приміських електропоїздів – шість, вісім, десять чи дванадцять вагонів.

«Щоб максимально забезпечувати потреби населення в приміських перевезеннях, відходитимемо від шестивагонних складів скрізь, де є потреба у довших составах. Я вже поставив завдання, щоб до 15 січня кількість шестивагонок на залізниці не перевищувала десяти одиниць», - зазначив в.о. директора Філії.

Виконати цю задачу, на думку Романа Веприцького, допоможе не лише створення в депо необхідних матеріально-технічних запасів, але й підвищення мотивації високопродуктивної та якісної праці залізничників.

«Деповчани вже відчули позитивні наслідки нещодавнього запровадження нової системи оплати праці, - зазначив він. - Ми, в свою чергу, готові стимулювати працівників преміально. Додатково заохочуватимемо тих, хто допоможе підняти приміський парк, налагодити безперебійну роботу депо, навести лад на робочих місцях. Переконаний, що таким чином ми зможемо вирішити гостру проблему дефіциту робітничих кадрів, адже люди до нас потягнуться».

У ході діалогу Роман Веприцький відповів на численні запитання рядових залізничників, у тому числі й щодо програм будівництва відомчого житла.

Окрім того, в ході інспектування депо Фастів-1 керівник регіональної філії провів з причетними нараду з питань комплексного переформатування роботи господарства приміських перевезень, на якій конкретизував як загальні завдання, так і задачі по окремих моторвагонних депо. Зокрема, йшлося про посилення взаємодії із вагоноремонтними заводами, забезпечення схоронності приміського рухомого складу, посилення безпеки праці бригад, які обслуговують приміські поїзди, роботи з профілактики вандалізму, тощо. 5 січня 2018
Шановні колеги!

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05