РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: «Кожен залізничник, який звільнятиметься, проходитиме через мій кабінет»

» гаряча новина  всі новини
29 грудня 2017

Саме таким буде один із шляхів вирішення гострої для Південно-Західної залізниці кадрової проблеми, - зазначив під час виїзної наради у Козятинській дирекції залізничних перевезень в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький.

«Звичайно, йдеться про людей, які вміють і хочуть працювати, мають значний стаж роботи чи продовжують трудові династії, - розповів керівник регіональної філії. – Буду приймати таких працівників у себе разом із керівниками структурного підрозділу, звідки людина збирається звільнитися. Хочу знати, чому і що можна зробити, щоб цінний для залізниці працівник залишився».

Серед засобів почути кожного трудівника Роман Веприцький назвав ще одну ініціативу керівництва регіональної філії – виїзний особистий прийом залізничників, який запроваджується з нового року.

Очільник залізниці також розповів про ті заходи, які вживаються менеджментом ПАТ «Укрзалізниця» на чолі з в.о. голови правління Євгеном Кравцовим, щоб у складних економічних умовах не лише зберегти персонал, але й мотивувати його до результативної праці.

Насамперед, це нова система оплати праці, яка віднедавна запроваджується в галузі. За словами Романа Веприцького, вперше в історії Укрзалізниці було створено гнучкий інструмент системного підвищення заробітної плати залізничників, рівень якої автоматично зростатиме з переглядом мінімальної заробітної плати в країні.

Потужним чинником, здатним зупинити відтік кадрів із залізниці Роман Веприцький вважає і новий корпоративний курс на вирішення наболілої для залізничників проблеми житла. «Ми на залізниці реалізуємо його одночасно трьома шляхами: ревізуємо відомчі гуртожитки, щоб тут жили виключно залізничники, і жили в цивілізованих умовах; пристосовуємо під житло придатні для цього будівлі, а також розглядаємо можливості придбання житла на ринку, що часто виявляється значно вигіднішим варіантом, аніж його будівництво».

Керівник регіональної філії також детально зупинився на намірах докорінно змінити систему матеріально-технічного забезпечення виробничої діяльності структурних підрозділів Південно-Західної залізниці, зокрема на тих заходах, які вже вживаються.

«Відтепер і назавжди система матеріально-технічного забезпечення працюватиме на потреби лінії», - наголосив Роман Веприцький. Уже вирішуються питання стабільного постачання у структурні підрозділи потрібної номенклатури запчастин та матеріалів, надання необхідних послуг. Системні зміни передбачені в діяльності тендерного комітету. Зокрема, для більш ефективної та оперативної його роботи частину навантаження, яке лежить на тендерному комітеті, розподілено між службами. Припинено практику роботи в тендерному комітеті за сумісництвом. Разом із тим є плани зробити звичною практику щорічного проходження працівниками цього комітету, як і постачальниками, детектора брехні. Це допоможе викоренити службові зловживання.

Роман Веприцький озвучив низку інших актуальних для безперебійної роботи залізниці питань, які потребують невідкладного вирішення: реформування локомотивних депо, безпека руху та виробничої діяльності, трудова дисципліна, зважений підхід до оптимізації штатної чисельності, тощо.

Керівник регіональної філії схвально відгукнувся про існуючу в Козятинській дирекції залізничних практику носіння на робочому місці форменого одягу. «Це, на мою думку, дуже дисциплінує, - сказав Роман Веприцький, - і, вочевидь, варто повернутися до цієї залізничної традиції».

За результатами діалогу з трудовим колективом дирекції та структурних підрозділів було складено протокол, в якому чітко визначені заходи до вирішення озвучених проблемних питань, терміни та відповідальних осіб.

Виїзну нараду в Київській дирекції залізничних перевезень планується провести на початку робочого тижня 2018 року. Нагадаємо, що це вже четверта виїзна нарада під головуванням в.о. директора регіональної філії Романа Веприцького, яку він провів останнім часом.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05