РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗмін можна досягти лише консолідованими зусиллями, - Роман Веприцький

» гаряча новина  всі новини
5 грудня 2017

4 грудня в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький провів виїзну апаратну нараду у Конотопській дирекції залізничних перевезень, а також відвідав місцеві вагонне і локомотивне депо. Метою візиту було налагодження прямого й відвертого діалогу з трудовими колективами з актуальних питань реформування галузі, а також інформування залізничників про ті заходи, які вживає менеджмент регіональної філії для забезпечення стабільної роботи залізниці та оптимізації різних напрямків її діяльності.
«Реформування залізничної галузі триває вже два роки, - зазначив Роман Веприцький, звертаючись до залізничників. - Однак через відсутність прямої та якісної комунікації між усіма ланками цього процесу хід реформ затягується, виникають проблемні моменти, якими готові скористатися деструктивні сили».
За словами очільника регіональної філії, на часі сформувати єдину позицію, консолідувати зусилля задля того, щоб якісні зміни у галузі прискорилися й принесли відчутний результат кожному залізничникові, адже саме люди, їх добробут – найвищий пріоритет ПАТ «Укрзалізниця», кінцева мета розпочатих реформ. Таке завдання перед усіма вертикалями товариства ставить менеджмент компанії, особисто в.о. голови правління Євген Кравцов.

Роман Веприцький також поінформував працівників дирекції та депо про ті заходи, які вживає керівництво галузі й регіональної філії для підвищення мотивації праці персоналу, вирішення гострої проблеми з житлом, нестачею кваліфікованих кадрів, насамперед молоді, для поліпшення матеріально-технічного забезпечення виробничого процесу, умов праці та відпочинку залізничників.
Водночас керівник залізниці висловив надію на те, що прості трудівники й трудові колективи будуть займати активнішу позицію не лише у відстоюванні своїх прав, але й у вирішенні нагальних питань діяльності структурних підрозділів та регіональної філії в цілому.

У ході зустрічі було наголошено на тому, що пряма комунікація з трудовими колективами, партнерські відносини усіх структурних ланок залишиться повсякденною практикою керівництва залізниці, яке «постійно триматиме руку на пульсі подій».

По завершенні виїзної апаратної наради в Конотопській дирекції залізничних перевезень керівники служб, які були її учасниками, отримали завдання відвідати підпорядковані їм місцеві підрозділи, щоб безпосередньо від трудових колективів почути проблемні питання та виробити алгоритм їх вирішення.

Підсумовуючи свій візит, Роман Веприцький зазначив: «Змін можна досягти лише консолідованими зусиллями. Тож розраховую на розуміння того, що ми робимо спільну справу, і на підтримку реформаторських кроків ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05