РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



До Дня залізничника працівникам Південно-Західної магістралі вручено галузеві нагороди

» гаряча новина  всі новини
3 листопада 2017

Сьогодні, на Південно-Західній залізниці , з нагоди професійного свята – Дня залізничника, відбулося урочисте нагородження кращих працівників підприємства та святковий концерт.

Галузеві відзнаки залізничникам вручили директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Григорій Бевз та заступник голови Дорпрофсожу Олександр Лозко

У свою чергу керівник Філії Григорій Бевз наголосив, що залізниця завжди була і буде важливою ланкою транспортної інфраструктури нашої держави. Лише завдяки праці наших залізничників створена міцна галузь, якій належить звання потужного локомотива національної економіки.

«Висловлюю всьому колективу «Південно-Західної залізниці» слова подяки за відданість своїй справі, витримку та розуміння. З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку та всім нам Миру!», - сказав Григорій Бевз.

За сумлінну працю в галузі, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди свята – Дня залізничника, згідно зі ст. 143 КЗпП України




Нагородити:


Нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» I ступеня:


КОЦУПАЛА Юрія Олексійовича - складача поїздів 6 розряду залізничної станції Фастів виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» IІ ступеня:


КУРАЧУК Світлану Петрівну – прийомо-здавальника вантажу та багажу 3 розряду залізничної станції Житомир виробничого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ПІКУША Віктора Миколайовича - директора виробничого підрозділу санаторій «Медичний центр реабілітації залізничників» регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

СТОЛПАКОВУ Уляну Петрівну - начальника технічного відділу служби перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»




Нагородити нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» III ступеня:


МОГИР Надію Василівну - начальника залізничної станції Неданчичі виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»




Нагородити знаком «Залізнична Слава» I ступеня:


КОВШОВА Сергія Альбертовича - старшого майстра виробничого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Дарниця регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

МАРШАЛА Олега Борисовича - машиніста електровоза виробничого підрозділу локомотивне депо Гречани регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити знаком «Залізнична Слава» IІ ступеня:


ГОНЧАРУКА Василя Олександровича - начальника району контактної мережі виробничого підрозділу Жмеринська дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити знаком «Залізнична Слава» III ступеня:


БОРТНИКАМиколу Вікторовича - слюсаря-електрика з ремонту та обслуговування вантажопідіймальних кранів і машин 6 розряду виробничого підрозділу Жмеринська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ГОРЕЦЬКОГО Юрія Володимировича - виконуючого обов’язки першого заступника начальника служби локомотивного господарства регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ДЕРЕВ’ЯНКА Валерія Вікторовича - начальника виробничого підрозділу моторвагонне депо Чернігів регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ДУБА Михайла Олексійовича - водія автотранспортних засобів виробничого підрозділу санаторій «Світязянка» регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ПРОКОПЦЯ Анатолія Миколайовича - заступника начальника залізничної станції Чернігів виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ПРОХОРОВА Василя Олександровича - заступника начальника виробничого підрозділу Коростенська дистанція сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ЯЦЮКА Олександра Вікторовича - начальника дільниці виробничого підрозділу Київська дистанція колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити годинником від голови правління ПАТ «Укрзалізниця»:


БЕЛЕВАНЦЕВУ Олену Іванівну - чергового по залізничній станції Біла Церква виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ВАСИЛЕВСЬКОГО Володимира Олексійовича - старшого електромеханіка дільниці 1 групи виробничого підрозділу Дарницька дистанція сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ГЕРАЩЕНКО Марину Миколаївну - техніка 1 категорії виробничого підрозділу Дарницька дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

КАРЛОВУ Юлію Володимирівну - головного бухгалтера виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

КОВАЛЬ Катерину Олександрівну - касира товарного (вантажного) 2 категорії залізничної станції Нігин виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

КОНДРАТЕНКА Олексія Миколайовича - водія навантажувача 6 розряду виробничого підрозділу Бахмацька колійна машинна станція регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

МАЛІНУ Валентину Володимирівну - старшого касира товарного (вантажного) залізничної станції Товкачівський виробничого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

МАНОХУ Сергія Васильовича - начальника технічного відділу служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»




НІЩУН Тамару Петрівну - помічника начальника з кадрових питань виробничого підрозділу локомотивне депо Жмеринка регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ПЕТРУНЮ Олену Степанівну - начальника пункту передачі вагонів на прикордонній залізничній станції Хутір-Михайлівський виробничого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «Відмінник локомотивного господарства»:


ГРЕЧАНИКА Вадима Миколайовича - помічника машиніста електровоза виробничого підрозділу локомотивне депо Коростень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «Відмінник вагонного господарства»:


КУЧЕРЯВОГО Юрія Леонідовича - бригадира (звільненого) підприємств залізничного транспорту 6 розряду виробничого підрозділу експлуатаційно-ремонтне вагонне депо Конотоп регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «Відмінник господарства перевезень»:


ВАСИЛЮК Наталію Віталіївну - диспетчера поїзного виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ДРАГІЦИНА Олексія Григоровича - начальника пасажирського сектора виробничого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ЗАКЕРНИЧНОГО Анатолія Андрійовича - начальника залізничної станції Уладівка виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

НОВІКОВУ Наталію Володимирівну - начальника фінансово-економічного відділу виробничого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ЯНОВСЬКОГО Владислава Петровича - начальника залізничної станції Київ-Волинський виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»




Нагородити нагрудним знаком «Відмінник колійного господарства»:


ТИМЧЕНКА Валентина Олексійовича - старшого виконавця робіт виробничого підрозділу Київський містобудівельний поїзд регіональної філії «Південно-Західна залізниця»




Нагородити нагрудним знаком «Відмінник господарства автоматики»:


СКАКОВСЬКОГО Юзефа Станіславовича - електромеханіка виробничого підрозділу Житомирська дистанція сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити нагрудним знаком «Відмінник господарства електрифікації»:


ОРАПКА Володимира Петровича - начальника району контактної мережі виробничого підрозділу Фастівська дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагородити знаком «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці»:


АНДРУШКОВА Юрія Сергійовича - голову Жмеринської територіальної профспілкової організації

БАБЧУКА Василя Васильовича - начальника Жмеринської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт

БІДУ Олега Віталійовича - начальника відділу перевезень - заступника начальника Козятинської дирекції залізничних перевезень

ГОМЕНЮК Олену Андріївну - начальника відділу контролю за договірною роботою та аналізу дебіторської заборгованості та зобов'язань фінансово-економічної служби




ГУШЕЛЯ Олега Валерійовича - начальника моторвагонного депо Фастів-1

ДУБНИЦЬКУ Любов Миколаївну - провідного інженера служби електропостачання

ЛИЗОГУБ Валентину Вікторівну - фахівця 1 категорії служби кадрової та соціальної політики

МІШКОРІЗА Андрія Олександровича - електромеханіка дільниці 2 групи Київської дистанції сигналізації та зв'язку




СІРАКА Григорія Васильовича - начальника станції Гулівці Жмеринської дирекції залізничних перевезень

ХАНІНУ Тетяну Леонідівну - заступника начальника станції Київ-Петрівка Київської дирекції залізничних перевезень


Нагородити знаком «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці»:


ВОРОЩУКА Василя Петровича - коваля ручного кування 4 розряду ремонтного вагонного депо Шепетівка

ГОРБАТЮКА Володимира Володимировича- голову первинної профспілкової організації локомотивного депо Козятин




ПАСІЧНИК Тетяну Федорівну - провідного інженера з підготовки кадрів локомотивного депо Козятин

ТРІФОНОВА Володимира Миколайовича - монтера колії 5 розряду Київської дистанції колії

ХАРЕВИЧА Романа Анатолійовича - головного інженера станції Конотоп Конотопської дирекції залізничних перевезень


Нагородити медаллю Південно-Західної залізниці «Кращому працівнику»:


ДЕМЧЕНКО Марину Борисівну - голову первинної профспілкової організації Хутір-Михайлівської дистанції колії

МАЗУРОВУ Вікторію Богданівну - фахівця із зв'язків з громадськістю та пресою адміністративної служби

МАНДРИКУ Тетяну Іванівну - начальника відділу ефективності використання майна та реформування підприємств торгівлі служби з управління майновими і земельними ресурсами

МИГАШКО Інну Василівну - начальника технічного відділу служби капітальних вкладень




НАУМОВУ Надію Анатоліївну - начальника станції Самчинці Жмеринської дирекції залізничних перевезень

ОЛІЙНИК Людмилу Джанівну - провідного інженера служби перевезень

ПЕТРЕНКО Світлану Миколаївну - провідного економіста локомотивного депо Конотоп

РУДНЄВУ Олену Іванівну - начальника відділу автоматизованих систем управління служби комерційної роботи та маркетингу




ТАЛЬКА Віктора Володимировича - начальника станції Нова Борова Коростенської дирекції залізничних перевезень

ЧЕРНАТУ Юрія Анатолійовича - начальника дільниці Вінницької дистанції колії


Нагородити знаком «Відмінник Південно-Західної залізниці»:


БАБИЧА Петра Івановича - складача поїздів 5 розряду станції Чернігів Київської дирекції залізничних перевезень

ДУБОВИК Жанну Миколаївну - начальника відділу кадрів моторвагонного депо Фастів-1

ЖУРЕНКА Дмитра Миколайовича - стрільця стрілецької команди на станції Конотоп виробничого підрозділу Київський загін воєнізованої охорони




НАЗАРЕНКО Наталію Миколаївну - фахівця 1 категорії служби кадрової та соціальної політики

НІКІТІНА Руслана Григоровича - складача поїздів 6 розряду станції Коростень Коростенської дирекції залізничних перевезень

СЕЛЮК Олену Анатоліївну - начальника виробничо-технічного відділу локомотивного депо Конотоп

СОЛОПА Максима Васильовича - чергового по Козятинській дирекції залізничних перевезень


Нагородити годинником від директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця»:


НАТАЛУШКА Олександра Сергійовича - старшого електромеханіка дільниці 1 групи Ніжинської дистанції сигналізації та зв'язку

СИДОРЕНКА Сергія Івановича - складача поїздів 5 розряду станції Бахмач Конотопської дирекції залізничних перевезень

ФЕДОРОВА Олександра Олексійовича - заступника начальника Жмеринської дистанції електропостачання


Працівникам залізниці, які не змогли бути присутніми на урочистій церемонії, відзнаки буде передано на місцях начальникам дирекцій.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05