РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа залізниці зафіксовано 155 випадків невиробничого травматизму

» гаряча новина  всі новини
26 жовтня 2017

Південно-Західна магістраль наголошує: залізниця – зона підвищеної небезпеки. Адже попередити наїзд рухомого складу, на жаль, практично неможливо. Тож, неуважність громадян при перебуванні на коліях становить неабияку загрозу для життя пішоходів і перешкоду для руху поїздів.

З початку року на Філії зафіксовано 155 випадків невиробничого травматизму, 101 із них закінчився смертю потерпілих. Минулого року за аналогічний період було зафіксовано таку ж цифру потерпілих людей, з них 106 були смертельно травмовані.

Із загальної кількості потерпілих протягом цього року травмувалося 7 дітей до 16 років, з них 3 дитини загинуло. Ця статистика, нажаль, свідчить про те, що діти нехтують правилами поведінки на залізничному транспорті.

Працівниками залізниці кожні 3 місяці, в учбових закладах проводяться профілактично – роз’яснювальні роботи щодо правил поведінки на залізничному транспорті. Протягом місяця було охоплено 706 учбових закладів. Більше ніж 54 тисячі дітей прослухали профілактично – роз’яснювальні лекції, в яких розповідали правила поведінки на залізничних об’єктах (перехід колій, правила поведінки на вокзалах, в поїздах, на залізничних переїздах). Головне завдання залізничників під час організації такого навчання – це профілактика невиробничого травматизму, адже залізниця є джерелом підвищеної небезпеки.

Залізничники закликають переходити колії лише в установлених місцях, користуючись пішохідними настилами, переїздами і переходами, в жодному разі не перелазити під вагонами, бо в будь-який момент поїзд може рушити, а також не залазити на вагони, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом високої напруги.

Лише неухильне дотримання правил поведінки на залізничному транспорті дозволить зберегти життя і здоров’я громадян.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05